Kliknij zdjęcie aby je powiększyć
Ocena: 5.00
(1 opinie)
Płyn do naczyń LUCEK 5l mięta
Płyn do mycia naczyń Lucek skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia, pozostawiając naczynia czyste i lśniące. Dzięki dobrym i sprawdzonym komponentom jest ekologiczny i przyjazny dla skóry rąk (nie powoduje jej podrażnień).
Płyn do mycia naczyń Lucek zajął IV miejsce w konkursie Detal Dzisiaj "Towar Roku 2002" w kategorii Domowe Środki Czystości - został zauważony i zgłoszony przez detalistów, jako jeden z najlepiej rotujących i przynoszących zyski.
Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.
Przebadany dermatologicznie.
Opakowanie: 0,5 l, 1 l , 5 l
| Informacje podstawowe | |
| Pojemność: | 5,0 |
| Sposób stosowania: | Mycie ręczne |
Błąd w opisie?
Dokładamy wszelkich starań aby podane zdjęcie i opis były w pełni prawidłowe i kompletne. Niestety, nie możemy zagwarantować, że podane dane nie zawierają pomyłek i błędów które jednak nie mogą być podstawą do ewentualnych roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym. Prezentowane informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Daj znać, że widzisz błąd w opisie