Farby w sprayu (0)

Farby w sprayu

(0)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy

Brak wyników :(

Napisz do nas na chacie! Pomożemy znaleźć to, czego szukasz.

Farby w sprayu w dużej mierze wyparły klasyczne przede wszystkim ze względu na łatwość nakładania. Choć czasem niekoniecznie są najbardziej wydajne, to możliwość łatwego nałożenia równej, cienkiej warstwy bez zacieków rekompensuje niską wydajność. Farbami w sprayu maluje się wszystko: spraye do samochodów są używane w renowacji i naprawach aut, lakiery do drewna pomagają w renowacji mebli i pracach artystycznych, lakiery w sprayu do metalu pozwalają łatwo pomalować niewielkie ogrodzenia czy elementy techniczne, a lakiery uniwersalne stosowane są na bardzo szeroką skalę.

Farby w sprayu pod względem składu zwykle niewiele różnią się od swoich „puszkowych” odpowiedników. Zastosowanie dyszy pozwala na równomierne rozpylenie niewielkich kropel, które natychmiast przylegają do wcześniej przygotowanej powierzchni. Lakier samochodowy w sprayu to najszybszy sposób na odnowę auta po stłuczce, lakiery kolorowe do drewna stały się podstawą działalności artystycznej i hobbystycznej, a emalie do metalu w sprayu pozwalają szybko i wygodnie zabezpieczyć powierzchnie metalowe przed korozją.

Lakiery w sprayu są dostępne w dziesiątkach kolorów – każdy producent ma swoją paletę, w której prawie zawsze znajduje się czarny mat, biel, połyskująca czerń, zielone, niebieskie i czerwone lakiery. Niektórzy producenci oferują lakiery w spray nawet w kilkudziesięciu kolorach plus podkłady w sprayu, potrzebne przede wszystkim w wykańczaniu metalowych przedmiotów, ale nie tylko. Podkład antykorozyjny w sprayu to duża wygoda i lepsza penetracja ogniska rdzy, co przekłada się na zwiększoną trwałość warstwy barwnej farby w sprayu. Wybór lakiery w aerozolu nie zawsze jednak będzie łatwy – poszczególne linie farb dość znacznie się od siebie różnią zarówno wydajnością, jak i zakresem stosowania. Nawet jednak w tych przypadkach wiele osób decyduje się na zakup farb w sprayu, ponieważ są one po prostu wygodniejsze w użyciu niż emalie, lakiery czy emulsje w puszkach. Wszystko sprowadza się do wyboru odpowiedniego typu farby (do drewna, do metalu, uniwersalna itd.) i koloru.