Akcesoria czyszczące (0)

Akcesoria czyszczące

(0)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy

Brak wyników :(

Napisz do nas na chacie! Pomożemy znaleźć to, czego szukasz.

Czyszczenie urządzeń biurowych jest o wiele łatwiejsze, jeśli dysponuje się odpowiednimi akcesoriami czyszczącymi. W naszym sklepie można znaleźć bogatą ofertę preparatów i środków, które umożliwiają utrzymanie czystości w miejscu pracy oraz ułatwiają wygodne i bezpieczne czyszczenie urządzeń elektronicznych.

Ekrany, klawiatury, monitory i telewizory wymagają specjalnego traktowania podczas sprzątania. Nie warto przecierać ich zwyczajnymi środkami czyszczącymi. Znacznie lepszym wyborem są dedykowane pianki, spraye, żele i płyny do czyszczenia. Przy wyborze tych preparatów warto kierować się nie tylko niską ceną, ale także marką producenta oraz przeznaczeniem konkretnego produktu. Plastikową obudowę najlepiej czyścić przy pomocy środków antystatycznych, które zminimalizują ilość osadzającego się na niej kurzu. Ekran warto przecierać specjalnymi ściereczkami i szmatkami do ekranów. Ciekawą opcją są także chusteczki czyszczące do różnych powierzchni. Są nawilżane specjalnym środkiem czyszczącym, który nie tylko usuwa zabrudzenia, ale także pielęgnuje powierzchnię mebli i urządzeń.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć sprężonego powietrza, które jest niezastąpione przy czyszczeniu zakamarków i klawiatury. Można kupić je w opakowaniach o różnej pojemności. To wygodny i bezpieczny sposób na pozbycie się kurzu i okruchów spomiędzy klawiszy i z innych zakamarków. Akcesoria do czyszczenia przydadzą się nie tylko podczas oczyszczania sprzętu biurowego. W naszej ofercie można znaleźć preparaty i akcesoria do czyszczenia telewizorów, do komputerów i do aparatów fotograficznych (na przykład pędzelki do odkurzania obiektywu). Do precyzyjnego usuwania zanieczyszczeń ze sprzętu foto przydają się waciki i miękkie ściereczki.

Akcesoria czyszczące przydadzą się także każdemu użytkownikowi smartfonów, odtwarzaczy i innych urządzeń elektronicznych. Dedykowane szczotki, szczoteczki, pędzelki i szmatki pomogą oczyścić powierzchnię tych urządzeń z odcisków palców i zanieczyszczeń, a odpowiednio dopasowane płyny i pianki uczynią ich powierzchnię bardziej uodpornioną na osadzanie się kurzu i nowych zanieczyszczeń. W ofercie naszego sklepu można znaleźć akcesoria czyszczące różnego typu, w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności i w przystępnych cenach.