Udrażniacze do rur (16)

Udrażniacze do rur

(16)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 FAREN Udrażniacz do zatkanych rur 750ml (MELT750)
Rekomendacja eksperta
Skuteczny udrażniacz do zatkanych rur, który rozpuszcza prawie każdy rodzaj zanieczyszczeń. Nie powoduje korozji oraz nie niszczy rur. Produkt zapewnia drożność i czystość całego systemu, jednocześnie niwelując przykre zapachy.

FAREN Udrażniacz do zatkanych rur 750ml (MELT750) Bestseller

ID produktu: 3322360
 Anser Soda kaustyczna do udrażniania kanalizacji 0,25kg
 Tycner Przepychacz syfonu umywalek (069)
 Starwax Odtykacz mikrogranulki (43184)
 Rorax Rorax nutekamųjų vamzdžių valiklis 1000 ml

Rorax Rorax nutekamųjų vamzdžių valiklis 1000 ml

ID produktu: 5037049
CECHY PRODUKTU
Przeznaczenie: Do toalet
Rodzaj: Żel
Pokaż więcej
-9%
23,45 zł
21,35 zł
 Tri-Bio Probiotyczny środek do udrażniania rur 420ml (TRB04031)
 Rorax Rorax granulowany środek do czyszczenia kanałów 600g
 RAVAK Turbo Cleaner 1kg (X01105)
 Starwax Odtykacz w żelu (43181)
 Starnet Kanalizacja, udrażnianie odpływów 1L (4202)
 Tri-Bio Oczyszczacz do rur i ścieków 100g (11225500)
 Ecozone Płyn do udrażniania rur (ECZ06243)
Udrażniacz do rur może się przydać nawet przy w pełni sprawnej instalacji kanalizacyjnej. Zaleca się bowiem, aby środek do udrożniania rur stosować również profilaktycznie, co ma zapobiegać tworzeniu się czopów z zanieczyszczeń oraz wydobywaniu się z kanalizacji przykrego zapachu. W praktyce to, jaki udrażniacz do rur będzie najlepszy, jest sprawą dość prostą. Liczy się oczywiście przede wszystkim jakość: to szczegółowy skład odpowiada za skuteczne działania, dlatego bardzo często niezadowolenie okazują osoby, które środek do udrożniania toalet czy zlewozmywaków kupują w hipermarketach. Renomowane produkty, np. udrażniacz do rur Kret albo udrażniacz do rur Melt mają optymalny skład, a zawarte w nich składniki charakteryzują się lepszą rozpuszczalnością, dzięki czemu nie tworzą osadów w kanalizacji, a skuteczne oczyszczenie rur jest faktem już po zastosowaniu mniejszej ilości.

Środek do udrażniania rur – jaki najlepszy? To trudne pytanie, tym bardziej że od kilku lat dostępne są różne formy tego rodzaju preparatów: granulki, płyny, żele jedno i dwuskładnikowe. Jako środki prewencyjne w zupełności wystarczają płyny, natomiast do usuwania zatorów w kanalizacjach stosuje się raczej płyny lub granulat. Warto przed zakupem upewnić się, że jest to w każdym przypadku produkt wysokiej jakości – chodzi o to, aby zapewnić sobie pełną skuteczność, dużą łatwość dozowania i jednocześnie bezpieczeństwo. Niektóre bowiem preparaty mogą powodować nie tylko uszkadzanie instalacji ze znalu lub aluminium, ale również osłabienie (chwilowe lub trwałe) instalacji z tworzyw sztucznych (czemu winna jest podwyższona temperatura). Niestety dokładnych informacji o działaniu konkretnego środka nie da się wyczytać z etykiety i zastanawiając się, jaki środek do udrożniania rur będzie najlepszy, warto podeprzeć się własnym doświadczeniem i opiniami innych. Bez względu na wybrany środek, należy upewnić się, że jego stosowanie w instalacji wykonanej z konkretnego materiału jest w pełni bezpieczne.