Zestawy elektronarzędziowe (0)

Zestawy elektronarzędziowe

(0)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy

Brak wyników :(

Napisz do nas na chacie! Pomożemy znaleźć to, czego szukasz.

Zestawy elektronarzędziowe to popularna pozycja na liście zakupów profesjonalnych, ale coraz częściej na zakup zestawu decydują się też hobbyści. Profesjonalistów łatwo zrozumieć: zakup zestawu elektronarzędzi to wprawdzie duży wydatek, ale jest się już kompletnie wyposażonym i gotowym do wykonania większości prac. W przypadku amatorów ważne jest coś innego – oczywiście to istotne, że za jednym wydatkiem zyskuje się komplet potrzebnych narzędzi, ale często ważniejsze jest, że razem z elektronarzędziami otrzymuje się w zestawie akcesoria i dodatkowe przybory, które są uniwersalne i pozwalają wykonywać większą ilość nie zawsze typowych prac. Poza tym również hobbyści w ostatnim czasie wolą kupować zestawy elektronarzędzi niż pojedyncze narzędzia, ponieważ często za zestawy odpowiadają poważne firmy o wyrobionej renomie.

Zestawy elektronarzędzi Makita, zestawy elektronarzędzi DeWalt, zestawy elektronarzędzi Einhell: wszystkie je łączy jedno, a mianowicie wysoka ocena producentów. Do tej listy wypada jeszcze dodać bardzo popularne w ostatnim czasie zestawy narzędzi akumulatorowych Bosch i zestawy elektronarzędzi pneumatycznych kilku różnych firm. Dzięki zakupowi takiego zestawu zyskuje się przede wszystkim komplet kilku narzędzi o różnym przeznaczeniu, co pozwala łatwo wykonywać różne prace. Jeśli w warsztacie nie miało się żadnych narzędzi, to taki zestaw jest oczywistym wyborem przynajmniej ze względu na funkcjonalność. Nie trzeba być też orłem z matematyki, żeby odkryć, że taki wydatek się opłaca, pod warunkiem oczywiście, że ma się w planach korzystanie ze wszystkich elementów zestawu, bo ich zakup oddzielnie mógłby nawet kilkukrotnie przewyższyć ceną koszt zakupu całego zestawu.

Przy wyborze warto posłuchać opinii innych, ale czasem opłaca się też sprawdzić mniej typowe propozycje i na przykład kupić zestaw elektronarzędzi akumulatorowych albo wzbogacić podstawowy zestaw o dobre radio budowlane (radio budowlane w standardowych zestawach praktycznie nie występuje).