Elektryka

Zabezpieczenie domu

Rekomendowane przez specjalistów

Detektor tlenku węgla CO (XC100-PL)
Kupiło 0 osób
159 zł
rekomendacja eksperta
Wysokiej jakości detektor tlenku węgla z funkcją alarmu. Zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.
Czujnik Czadu (CO-9D)
(8)
Kupiło 86 osób
129 zł
rekomendacja eksperta
Wysokiej klasy czujnik tlenku węgla wyposażony w zaawansowany sensor elektrochemiczny, który pozwala na dokładny pomiar nawet bardzo niskiego stężenia tlenku. Dzięki zintegrowanej baterii nie wymaga ładowania przez cały okres użytkowania
Czujnik 10LLDCO czadu tlenku węgla z wyświetlaczem LCD (10LLDCO)
(6)
Kupiło 180 osób
128,83 zł
rekomendacja eksperta
Czujnik tlenku węgla z sensorem elektrochemicznym nowej generacji gwarantujący najdłuższy na rynku 10-letni okres pracy. Pomiar koncentracji CO wykonywany co sekundę gwarantuję najwyższy poziom zabezpieczenia.
Czujnik 10SCO tlenku węgla i dymu (10SCO)
(10)
Kupiły 54 osoby
-3%
126.53 zł
123,28 zł
rekomendacja eksperta
Czujnik wyposażony w dwa oddzielne sensory zapewniające ochronę pomieszczeń przed pożarem oraz tlenkiem węgla. W zależności od wykrytego zagrożenia emituje odpowiedni sygnał dźwiękowy.
Czujnik 7DCO czadu z wyświetlaczem LCD + baterie (7DCO)
(63)
Kupiło 415 osób
93,22 zł
rekomendacja eksperta
Czujnik tlenku węgla wyposażony w jeden z najprecyzyjniejszych sensorów elektrochemicznych. W połączeniu z dłuższym okresem pracy w porównaniu do większości dostępnych na rynku czujników zapewnia doskonałą ochronę przed tlenkiem węgla.
Czujnik 5DCO czadu z wyświetlaczem LCD + baterie (5DCO)
(16)
Kupiło 141 osób
86,99 zł
rekomendacja eksperta
Detektor tlenku węgla z wyświetlaczem LCD na którym pokazywany jest aktualny poziom stężenia gazu w pomieszczeniu. Wyposażony w technologię elektrochemiczną zapewnia wygodę użytkowania oraz duży stopień ochrony.
Czujnik Tlenku Węgla (CO-9B)
(1)
Kupiło 15 osób
84,94 zł
rekomendacja eksperta
Dzięki głośnej sygnalizacji dźwiękowej oraz sygnalizacji optycznej zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Łatwość montażu oraz niewielkie rozmiary, powodują iż czujnik idealnie nadaje się do domów oraz przyczep kempingowych i jachtów.