O nas

Jesteśmy jedynym w swoim rodzaju budowlanym sklepem internetowym z 25-letnim doświadczeniem w branży, którego jakość obsługi i rzetelność biznesowa potwierdzona jest licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Gwarantujemy pełny wybór materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, profesjonalne doradztwo przeszkolonej kadry oraz proste i szybkie zakupy. Nasze doświadczenia wywodzimy ze sklepu stacjonarnego i z powodzeniem przenosimy je na internet.

Dzięki sieci punktów odbioru zlokalizowanych w 17 miastach w Polsce dostawa produktów jest darmowa, a każdy klient ma możliwość sprawdzenia, czy produkt spełnia oczekiwania. Jeśli nie, jest również możliwość rezygnacji z zakupu i oddania go w punkcie odbioru. Zapewnia to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również cennego czasu naszych Klientów.

W naszej ofercie znajduje się ponad 130 tysięcy produktów, a liczba ta jest stale powiększana. W naszym asortymencie znajdują się materiały niezbędne do budowy domu, remontu, wykończenia wnętrz oraz szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Posiadamy w ofercie produkty wiodących marek, jak również mniejszych firm.