Grzejniki łazienkowe (106)

Grzejniki łazienkowe

(106)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Żaden inny typ grzejników nie jest tak wewnętrznie zróżnicowany, jak grzejniki łazienkowe. Nie są one tylko funkcjonalnym dodatkiem, ale często przede wszystkim dekoracją. W związku z tym wybór idealnego grzejnika jest problematyczny. Jeśli do tego dodać wszystkie możliwe modyfikacje aspektu technicznego, wydaje się, że potrzeba sporej wiedzy, aby wybrać grzejnik, który będzie świetnie wyglądał i doskonale spełniał swoje zadanie. Na szczęście wszystko można odpowiednio uprościć.

Grzejniki łazienkowe mogą być wykończone praktycznie na dowolny kolor, ale dominują neutralne białe lub beżowe modele, choć i brązowe grzejniki łazienkowe mają wielu zwolenników. Osobną kategorię stanowią grzejniki dekoracyjne, które mają często fantazyjne kształty i mogą być wykończone barwną powłoką lakierniczą albo miedziane. Poza tym spora część grzejników łazienkowych jest aluminiowa, a więc są to konstrukcje lekkie, wytrzymałe i jednocześnie odporne na procesy korozyjne.

Dla wielu osób największym problemem jest jednak nie estetyka, ale sprawy techniczne, bo przed zakupem trzeba wiedzieć, czy grzejnik łazienkowy ma być prawostronny czy lewostronny, a może potrzebne est przyłączenie dolne zamiast bocznego? Ze znalezieniem dowolnego wariantu raczej nie będzie problemu, jednak należy także zwrócić uwagę na szerokość: wąski grzejnik łazienkowy, choć świetnie pasuje do niewielkich łazienek, może okazać się za mało wydajny. Dlatego tak chętnie wybierane są grzejniki nie tylko poziome, ale również pionowe drabinkowe. Dodatkową funkcjonalność zapewnia zakup grzejnika z grzałką, dzięki której grzejnik może pracować niezależnie od centralnego ogrzewania – wodno elektryczne grzejniki mogą więc być wykorzystywane również latem bez konieczności uruchamiania pieca. To spory plus, ale oczywiście nie każdemu potrzebny. Dobrze więc, że jest z czego wybierać – tylko dlatego każdy może w swojej łazience zastosować taki grzejnik, jaki jest mu potrzebny. A specjalistyczna wiedza wcale nie jest potrzebna do podejmowania trafnych decyzji zakupowych. Znacznie ważniejsze jest po prostu, aby umieć dobrze określić swoje potrzeby.