Zestawy prysznicowe (390)

Zestawy prysznicowe

(390)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Bez właściwego natrysku kabina prysznicowa traci sens. Nawet przy wannach coraz częściej stosuje się panele natryskowe, co zwiększa komfort kąpieli, a przy okazji jest ukłonem w stronę propagatorów ochrony środowiska przez ograniczenie zużycia wody. Tak czy inaczej, żeby cieszyć się miłym, odświeżającym i oszczędnym prysznicem, trzeba poświęcić sporo czasu na wybór właściwego natrysku lub panelu natryskowego.

To, jaki panel natryskowy wybrać, zależy od wielu czynników: ilości dostępnego miejsca, oczekiwań względem strumienia wody, planowanego sposobu użycia czy wreszcie wysokości budżetu przeznaczonego na zakup panelu. Na szczęście nawet wśród ofert najbardziej znanych producentów: Grohe, Hansgrohe, Deante czy Kludi można znaleźć propozycje może nie najtańszych paneli i natrysków, ale z pewnością takich, które prezentują bardzo korzystny stosunek jakości do ceny.

W ofertach wszystkich producentów znajdują się wynalazki mające ułatwić życie użytkownikom kabin prysznicowych. Do takowych z pewnością należy panel prysznicowy z hydromasażem oraz panel prysznicowy z termostatem. Oba te rozwiązania bardzo podnoszą komfort i prestiż, a przy tym pomagają oszczędzać wodę. Z kolei jeśli chodzi o oszczędność miejsca, najlepiej sprawdzają się panele podtynkowe oraz panele natryskowe narożne. Te ostatnie sprawdzają się również jako panele prysznicowe do wanny, o ile tylko zastosuje się właściwy parawan. Do tego warto wspomnieć o natryskach przesuwnych i punktowych obrotowych. Te także świetnie sprawdzają się tam, gdzie miejsca nie ma zbyt wiele, a użytkownicy oczekują od armatury niezwykłej elastyczności.

Coraz modniejsze stają się także natryski z deszczownicami. Większa od tradycyjnej słuchawki prysznicowej deszczownica daje szerszy i bardzo równomierny strumień wody, co nie tylko zapewnia większy komfort, ale jest również rozwiązaniem optymalnym z punktu widzenia ekonomii. Przed ostatecznym wyborem jednak trzeba sobie odpowiedzieć nie tylko na pytanie o najważniejsze elementy natrysku, ale także o to, czy panel ma być zintegrowany z baterią czy nie, a jeśli tak – czy bateria powinna być termostatyczna? Te i inne pytania mogą sprawiać pewne problemy, ale zwykle tylko do chwili zapoznania się z najpopularniejszymi propozycjami paneli natryskowych i natrysków.