Stelaże podtynkowe (0)

Stelaże podtynkowe

(0)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy

Brak wyników :(

Napisz do nas na chacie! Pomożemy znaleźć to, czego szukasz.

Urządzając własną łazienkę staramy się, aby była ona jak najbardziej funkcjonalna i stylowa. Kierując się tymi priorytetami najlepszym rozwiązaniem może okazać się sięgnięcie po stelaż podtynkowy. To właśnie on w prosty sposób odmieni naszą łazienkę, dodając jej uroku oraz odrobinę przestrzeni. Na co powinniśmy zwrócić uwagę wybierając stelaż podtynkowy? Jaki będzie najlepszy do WC?

Pierwszym rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę jest dobór odpowiedniego rodzaju stelaża do armatury łazienkowej. Możemy wybrać między innymi stelaż do misek wiszących, bidetów, umywalek, pisuarów czy natrysków. Kolejną bardzo ważną kwestią jest określenie rodzaju ściany, na jakiej chcemy zamontować stelaż. Mamy do wyboru stelaże do zabudowy lekkiej oraz ciężkiej. Stelaże do zabudowy ciężkiej, zwanej też mokrą, posiadają zbiornik wraz z przyłączami ukryte w obudowie, która stanowi podstawę do zaprawy murarskiej. Bloki do zabudowy lekkiej, zwanej też suchą, można zamontować do ściany lub tez zamontować przy ścianie i obudować płytą regipsową. Jest to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie. Kolejną rzeczą jest wysokość stelaża. Bloki do zabudowy niskiej mają około 80-90cm, do wysokiej około 110-130cm. Wysokość jest o tyle istotna, że decydując się na niższą, podczas gdy deska sedesowa będzie podniesiona to nasz przycisk do spłukiwania wody będzie nie widoczny. Wybierając stelaż powinniśmy zwrócić uwagę na pojemność spłuczek wody. Większość spłuczek ma pojemność 6L, a użytkownik może zdecydować czy spuści całą ilość wody czy połowę. Ostatnią ważną kwestią jest dobór odpowiedniego przycisku do stelaża, którego z reguły nie dostajemy w zestawie. Musimy dobrać odpowiedni model przycisku do wybranego stelaża, ponieważ w innym wypadku nie będzie on pasował.

Decydując się na zakup stelaża podtynkowego do wc powinniśmy zaufać znanym producentom, jak Geberit, Koło, Grohe, Cersanit, Roca czy Alcaplast. Ułatwi nam to dobór odpowiedniego przycisku do niego i nie ryzykujemy, że po pewnym czasie nam się coś zepsuje. Możemy skorzystać również z gotowych zestawów podtynkowych, które oferują nam producenci.