Taśmy LED (190)

Taśmy LED

(190)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
 Aqua Computer Taśma LED, 50cm (53202)
 Whitenergy RGB (10245)
 Aqua Computer Taśma LED RGB, IP65, Biały, 25cm (53197)
 Premium Lux Taśma 300 led smd 2835 ip20 standard czerwona LUX02309 /5m/
 Ultron LED save-E LED 5m
 Phanteks PH-LEDKT_M1
 Akasa Vegas MB RGB (AK-LD05-50RB)
 Philips Hue LightStrip LED Starter Set  (8718696129388)
 Nanoxia Rigid LED 30cm UV (NRLED30U)
 Nanoxia Rigid LED 20cm UV (NRLED20U)
 LC-Power PC LC-PCI-LED IP65
 Whitenergy Taśma LED 5m, 120szt/m, 9.6W/m, 12V DC, niebieska (06892)
 Phanteks PH-LEDKT_M2
 Maclean Panel LED natynkowy slim (LD155W)
 Akasa Vegas M Blue (AK-LD05-50BL)
 Whitenergy Taśma LED 5m ( 08356 )

Taśma LED – gdzie stosować?

Cienkie taśmy oświetleniowe są wykorzystywane niezwykle często – zarówno w ramach wystroju domu lub mieszkania, jak i w marketingu oraz przestrzeni publicznej. W tego typu instalacjach doskonale sprawdzają się technologie LED, zapewniające atrakcyjne efekty świetlne, energooszczędność, a także swobodę montażu. W sklepie Morele.net znaleźć można taśmy LED występujące w różnych odmianach. Dostęp do tak wielu produktów sprawia, że z łatwością można znaleźć rozwiązania do każdego pomieszczenia. Wszystko zależy od sposobu wykorzystania – pasek LED przyda się między innymi jako dekoracja. W ten sposób oświetlone mogą zostać meble bądź obrazy. Taśma LED do pokoju sprawdzi się również jako dodatek do oświetlenia głównego. Tego typu produkty bardzo często są wykorzystywane również w kuchniach – instalując je nad blatem, można skutecznie oświetlić przestrzeń roboczą. Dzięki temu można przygotowywać potrawy bez zapalania lampy głównej. Oferowane są także taśmy LED na schody i produkty sprawdzające się na zewnątrz, na przykład do oświetlenia materiałów reklamowych.

Jaka taśma LED jest najlepsza?

Biorąc pod uwagę wiele sposobów wykorzystania produktów, przed ich zakupem należy zwrócić uwagę na budowę taśmy, a także najważniejsze parametry techniczne. Warto nadmienić, że taśma LED w sklepie Morele.net występuje w różnych długościach. Najpopularniejsze są modele 5-metrowe, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić listwy dłuższe lub krótsze. Co więcej, wiele z nich można dowolnie przycinać. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, w jaki sposób produkt jest montowany. W katalogu znajdują się między innymi listwy LED na magnes, a także na klej. Do tego dochodzi sposób podłączenia – w wielu przypadkach odbywa się to poprzez wtyczki (np. 4 pin), ale w sklepie znajduje się także taśma LED na baterie. Niektórzy producenci dołączają do zestawu pilota, pozwalającego na sterowanie oświetleniem na odległość.

Taśma LED – jaka firma?

Kwestii, na które należy zwrócić uwagę przed zakupem konkretnych rozwiązań, jest oczywiście więcej. Niezwykle istotna jest chociażby moc diod LED, która powinna być dobierana w zależności od zastosowania taśmy. W katalogu produktowym oferowane są konstrukcje generujące mocne światło, ale również taśmy ograniczone pod tym względem – są to przeważnie produkty dekoracyjne. To jednak nie wszystko, ponieważ paski LEDowe są zróżnicowane także pod względem liczby diod na taśmie, poboru energii, napięcia (modele 12 V i 230 V), a także temperatury barwowej – popularna jest między innymi taśma LED RGB, która pozwala na tworzenie bardzo atrakcyjnych efektów świetlnych. Wiele modeli zostało przystosowanych do użytku na zewnątrz. Są to taśmy uodpornione na wpływ zmiennych temperatur i wilgoci. W sklepie Morele.net dostępne są między innymi taśmy LED Whiteenergy, Kanlux, Philips, ART, Abilite, Aqua Computer, Lamptron, Nanoxia, CampleMod, V-TAC, Akasa, Activejet oraz Kanlux.