Udostępnij
Skomentuj

Co nowego na blogu Scroll? Prasówka #2

Dzieje się! Przybywamy z kolejnym zestawieniem artykułów, które ukazały się na naszym blogu w okresie 23.05-30.05. Chcesz dowiedzieć się, co warto poczytać?

W naszej prasówce dotyczącej najlepszych tekstów z blogu scroll.morele.net na pierwszy plan wychodzi dziś technologia. Tekst “Łazik Perseverance na Marsie – wszystko co musisz wiedzieć o misji na Marsa 2021” spodoba się każdemu miłośnikowi kosmosu! Przedstawiliśmy w nim wszystkie informacje dotyczące samego łazika, jak i jego misji na Czerwonej Planecie. Kolejny tekst z tego działu zasługujący na wyróżnienie to “CGI – co to jest? Wszystko o obrazach generowanych komputerowo” - kompendium wiedzy o efektach specjalnych w filmach!

Poradniki jak zawsze nie zawodzą, ale tym razem na wyróżnienie zasługuje tekst “Zestawienie najlepszych przeglądarek w 2021 roku. Ranking TOP 5 przeglądarek na desktop i mobile”. Wahasz się nad wyborem tej jedynej przeglądarki? Zapraszamy do lektury.

Rozrywka? Proszę zapiąć pasy, dziś osiągniemy wysoki pułap! Tekst “Microsoft Flight Simulator – wymagania sprzętowe najlepszego symulatora samolotu” serwuje dawkę informacji o najnowszym kompletnym symulatorze latania. Zastanawiasz się, czy Twój sprzęt podoła wyzwaniu? Przeczytaj i dowiedz się.

Przegląd wszystkich tekstów jakie ukazały się na naszym blogu znajdziesz poniżej:

Technologia

Rozrywka

Poradniki

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)