Udostępnij
Skomentuj

Dlaczego NEO TOOLS to doskonały prezent?

Koniec listopada to zwykle czas, kiedy zaczynamy myśleć o świątecznych prezentach dla bliskich. Wybór gwiazdkowych upominków nie należy do najłatwiejszych.

neo

Zadanie to staje się jeszcze trudniejsze kiedy mężczyzna, którego chcemy obdarować twierdzi, że ma wszystko i nic mu nie potrzeba. Jeśli w kręgu zainteresowań obdarowywanego znajduje się szeroko rozumiane majsterkowanie to  doskonałym prezentem dla mężczyzny, który na pewno się sprawdzi są wysokiej klasy produkty marki NEO.

Narzędzia ręczne NEO zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Aby sprostać ich oczekiwaniom produkty marki NEO spełniają najwyższe kryteria jakościowe. W procesie produkcji wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane materiały, a jakość narzędzi jest stale weryfikowania w trakcie rygorystycznych procedur kontrolnych. Procedury oraz standardy kontroli jakości opisujące przeprowadzanie testów jakościowych są zgodne ze standardami ISO oraz potwierdzone certyfikatem ISO. Dodatkowym potwierdzeniem bezkompromisowej jakości jest 25-letni okres ochrony gwarancyjnej na narzędzia mechaniczne NEO. Swoim zakresem gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne i materiałowe, które zostały wykryte w okresie 25 lat liczonych od momentu zakupu produktu.

Wybierając NEO jakość dostajesz w standardzie.

Polecane produkty:

 

Laboratorium Działu technicznego Grupy Topex

Laboratorium Grupy Topex certyfikowane jest przez TUV Rheinland oraz posiada certyfikat ISO 9001:2015. Laboratorium Grupy Topex to najwyższe standardy kontroli jakości.

Zobacz film:

neo-2

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)