Udostępnij
Skomentuj

Duravit B.1 – przegląd serii

Armatura może być prawdziwą ozdobą łazienki, o ile zostanie odpowiednio dobrana. Jeżeli zależy nam na elegancji i ponadczasowości, aspekty te znakomicie oddaje seria armatury łazienkowej Duravit B.1. Czy warto się na nią zdecydować?

Klasyka i nowoczesność

Obecnie nowoczesna łazienka o minimalistycznym wystroju święci swój triumf. Nie ma w tym nic dziwnego. Jest bowiem nie tylko praktycznie, ale także stylowo urządzona. Ma również swój indywidualny charakter. W takim wnętrzu aż chce się przebywać i relaksować po dniu pełnym wrażeń.

Aby było to możliwe, konieczna jest odpowiednia atmosfera, którą tworzą poszczególne elementy wyposażenia wnętrza, w tym także armatura łazienkowa. Wybierając serię Duravit B.1, postawimy na elegancję i ponadczasowość. Wszystko dzięki atrakcyjnemu designowi i klasycznym kształtom, które nigdy nie wychodzą z mody.

Z tego względu kolekcja ta sprawdza się również w łazienkach urządzonych w stylu tradycyjnym. Armatura z serii Duravit B.1 nie rzuca się w oczy. Jest jednak niezwykle stylowa. Wśród dostępnych rozwiązań na uwagę zasługują:

  • baterie umywalkowe – występują w dwóch rozmiarach wlewki, dzięki czemu możemy je z łatwością dostosować do wielkości umywalki. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, na co wpływ ma delikatnie zaokrąglony uchwyt. Prezentuje się on nowocześnie, a z drugiej strony ma klasyczną formę, co czyni go ponadczasowym i dostosowanym do różnych stylów aranżacyjnych,
  • baterie prysznicowe – są dostosowane do różnych form natrysków. Występują w dwóch kształtach: prostokątnych i okrągłym. Obydwa sprawdzają się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych łazienkach, więc wybór zależy głównie od naszych preferencji. Są to rozwiązania nie tylko stylowo wyglądające i praktyczne, ale również bezpieczne w użytkowaniu. Wszystkie termostaty z tej serii zostały bowiem wyposażone w ograniczenie nadmiernego nagrzania wody, co chroni przed bolesnymi oparzeniami,
  • baterie wannowe – wyposażone są w jeden uchwyt i mogą być montowane natynkowo i podtynkowo. Gwarantują intuicyjną obsługę i prezentują się designersko, przez co przykuwają wzrok,
  • baterie bidetowe – wyróżniają się niewielkimi rozmiarami i nowoczesnym designem.

Wybierając serię Duravit B.1, zyskujemy gwarancję wygodnego obszaru mycia w każdej strefie łazienki. Otrzymujemy rozwiązania ciekawe pod względem wzorniczym, charakteryzujące się również przystępną ceną.

Podsumowując, cechami, jakie wyróżniają kolekcję armatury z serii Duravit B.1, są elegancja i ponadczasowość. Nic więc dziwnego, że rozwiązania te są chętnie stosowane w łazienkach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)