Udostępnij
Skomentuj

Duravit Bacino – przegląd serii.

Dzięki nowoczesnej ceramice nasza łazienka będzie nie tylko funkcjonalna, ale również stylowo urządzona. Jeżeli chcemy wprowadzić do wnętrza nutkę luksusu i nowatorskiego designu, zdecydujmy się na umywalkę stawianą z serii Duravit Bacino. Jakie są jej zalety?

Cechy charakterystyczne ceramiki Duravit Bacino

Kolekcja Duravit Bacino wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym designem, dzięki któremu wnętrze nabiera luksusowego charakteru. Seria nie jest rozbudowana, jednak jest to rekompensowane pięknym i niepowtarzalnym wyglądem ceramiki, na co wpływ mają przede wszystkim miękkie krawędzie. W skład kolekcji wchodzi:

  • umywalka stawiana okrągła – o średnicy 420 mm,
  • umywalka stawiana kwadratowa o wymiarach 420x420 mm,
  • umywalka stawiana prostokątna o wymiarach 550x420 mm.

Dzięki zróżnicowanym kształtom umywalki te pasują nie tylko do pokojów kąpielowych, ale również małych łazienek. Są bowiem niezwykle ustawne, dzięki czemu łatwo je dopasować do ergonomii wnętrza. Sprawdzają się zarówno w łazienkach prywatnych, jak i łazienkach hotelowych. Staną się także prawdziwą ozdobą sfery publicznej czy też pomieszczenia SPA.

Co więcej, umywalki z tej serii doskonale komponują się z wieloma kolekcjami mebli Duravit. Szczególnie pięknie wyglądają jednak na tle blatów drewnianych, kamiennych, betonowych oraz wykonanych ze szklanej mozaiki.

Tym, co wyróżnia produkty Duravit Bacino, jest powłoka WonderGliis wypalana w ceramice. Ma ona to do siebie, iż przejmuje brud powierzchni. Dzięki niej wnętrze umywalki jest na tyle gładkie, że zanieczyszczenia i kamień nie osadzają się, a brud łatwiej spływa wraz z wodą.

Ponadto dzięki warstwie WonderGliis łatwiej utrzymać czystość umywalki. Jej pielęgnacja jest banalnie prosta. Co pewien czas należy przetrzeć powierzchnię przy pomocy miękkiej szmatki oraz delikatnego środka czyszczącego. Najlepiej sprawdza się szmatka wykonana z bawełny, irchy lub mikrofibry w połączeniu z płynem do mycia naczyń lub delikatnym mleczkiem czyszczącym.

Umywalki stawiane Duravit Bacino – czy warto?

Umywalka to niezwykle ważny element przestrzeni łazienkowej, który wpływa na funkcjonalność i charakter wnętrza. Musi zatem zostać odpowiednio dobrana. Liczy się jej wygląd, jak i walory praktyczne. Umywalki stawiane Duravit Bacino (bądź jak kto woli umywalki nasadzane lub nablatowe) mają wiele zalet, w tym:

  • zapewniają wysoki rant – dzięki temu woda nie rozlewa się po blacie, co zaś sprawia, że zachowuje on swój nieskazitelny wygląd przez dłuższy czas. Gwarantuje to także wysoki komfort korzystania z umywalki i ułatwia wykonywanie wszelkich czynności pielęgnacyjnych,
  • oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania – wszystko dzięki zastosowaniu blatu, na którym możemy trzymać wszelkie niezbędne kosmetyki i przybory,
  • pozwalają na ukrycie wszelkich elementów montażowych – zwykle bowiem umieszczane są one wewnątrz szafki, dzięki czemu łazienka prezentuje się estetycznie i elegancko.

Podsumowując, umywalki z serii Duravit Bacino sprawdzą się szczególnie dobrze w nowoczesnych łazienkach. Są funkcjonalne i eleganckie. Wprowadzają do wnętrza odrobinę luksusu. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)