Udostępnij
Skomentuj

Duravit Ketho – przegląd serii

Urządzając łazienkę, zależy nam przede wszystkim na jej funkcjonalności. Aby było to możliwe, potrzebujemy odpowiednich mebli. Ciekawą propozycję stanowi seria mebli łazienkowych Duravit Ketho. Na jakie produkty warto się zdecydować?

Czym wyróżnia się ta seria?

Seria Duravit Ketho została zaprojektowana przez Christiana Wernera – z myślą o osobach, które cenią sobie funkcjonalność oraz wysoką jakość wykonania mebli. Wyróżniają się one również czystą, prostą formą, dzięki której z łatwością dopasujemy je do różnorodnych stylów aranżacyjnych. Jest to zatem umeblowanie uniwersalne. Niemniej najlepiej sprawdza się w łazience nowoczesnej, a to za sprawą ascetycznego wyglądu.

Na wyróżnienie zasługują również ergonomiczne uchwyty. Są one nie tylko praktyczne, ale także stanowią ozdobę mebli. Od razu rzucają się w oczy, odwracając uwagę od mankamentów wnętrza, na przykład niewielkiego metrażu.

Cechą charakterystyczną mebli z serii Duravit Ketho jest również korzystny stosunek ceny do jakości. Sprawia to, że jest to kolekcja wręcz idealna dla osób, które chcą samodzielnie zaprojektować łazienkę. Nie muszą się bowiem obawiać, że przepłacą.

Przegląd produktów

Seria Duravit Ketho obfituje w szereg praktycznych rozwiązań, w tym przede wszystkim w:

  • szafki z lustrem Ketho – oferują one dużo przestrzeni do przechowywania kosmetyków oraz przyborów łazienkowych, dzięki czemu wszystkie niezbędne akcesoria możemy mieć zawsze pod ręką. Cechą charakterystyczną tego umeblowania są oprawy oświetleniowe, które zostały zamontowane po bokach szafki, w pozycji pionowej. Różne szerokości (65, 80, 100 i 120 cm) oraz wersje (jedno-, dwu- i trzydrzwiowa) sprawiają, że z łatwością dopasujemy mebel do metrażu i ergonomii wnętrza, a także indywidualnych potrzeb i preferencji. Warto nadmienić, iż szafki z lustrem Ketho występują także w wersji z uchwytami,
  • szafki podumywalkowe – podobnie jak szafki z lustrem, oferują sporo przestrzeni do odkładania i przechowywania akcesoriów łazienkowych. Można je zestawić z umywalkami meblowymi z innych serii marki Duravit. Pięknie się komponują zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych urządzonych w tradycyjny sposób. Ciekawym rozwiązaniem jest umywalka wbudowana w szafkę od dołu. Taka konstrukcja sprawia bowiem, że pomiędzy ceramiką a drewnianym blatem tworzy się płynne przejście, co prezentuje się niezwykle elegancko. Co więcej, dzięki temu, że nie ma fug, jest to opcja niezwykle praktyczne pod względem pielęgnacji,
  • szafki wysokie – dostępne są w trzech różnych wysokościach – 88, 132 i 180 centymetrów. Z łatwością zatem dopasujemy je do wielkości pomieszczenia oraz naszych indywidualnych preferencji. Zostały one wyposażone w szklane półki, które nie tylko pięknie się prezentują, ale również zapewniają optymalną ilość miejsca do przechowywania na niewielkiej przestrzeni,
  • szafki dolne do konsoli Ketho – sprawdzą się w łazienkach o niedużym metrażu. Można je łączyć z umywalkami z serii Duravit Darling New, Vero oraz Starck 3. Zachęcają one swą przytulnością, dlatego z powodzeniem można je stosować w łazience przeznaczonej dla gości.

Seria Duravit Ketho oferuje także inne rozwiązania meblowe, w tym między innymi kontenery na kółkach, półki ścienne, lustra oraz lustra z oświetleniem. Tak szerokie zróżnicowanie produktów sprawia, że z łatwością umeblujemy łazienkę.

Dlaczego warto?

Seria Duravit Ketho ma wiele zalet, które sprawiają, że jest chętnie stosowana. Zalicza się do nich między innymi:

  • atrakcyjne wzornictwo,
  • korzystny stosunek ceny do jakości,
  • matową powierzchnię mebli, która sprawia, że całość prezentuje się niezwykle elegancko,
  • ergonomiczne, modne uchwyty z aluminium,
  • możliwość łączenia z ceramiką z innych serii marki Duravit,
  • dopasowanie do różnych stylów aranżacyjnych.

Podsumowując, dzięki powyższym zaletom meble z serii Duravit Ketho są nie tylko praktyczne, ale również mają atrakcyjny wygląd. Kombinacja tych dwóch czynników sprawia, iż kolekcja ta jest chętnie wybierana. Szerokie zróżnicowanie produktów sprawia zaś, iż łatwo możemy je dostosować do metrażu i ergonomii wnętrza oraz naszych indywidualnych preferencji.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)