Udostępnij
Skomentuj

Duravit L-cube – przegląd serii

Jeżeli chcemy, aby łazienka była oazą spokoju, musimy zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Przesądza ono bowiem o jej klimacie. Szczególnie dobrze sprawdzą się w tym względzie meble łazienkowe z serii Duravit L-Cube. Czy warto na nie się zdecydować?

Atuty serii Duravit L-cube

Seria Duravit L-Cube została zaprojektowana przez Christiana Wernera. Cechą charakterystyczną tych mebli jest to, iż zostały one pozbawione jakichkolwiek elementów dodatkowych. Dzięki temu uwaga użytkowników łazienki nie jest rozpraszana i bez żadnych przeszkód mogą się oni odprężyć i zrelaksować, mając za sobą dzień pełen wrażeń.

Fronty mebli mają skromną, prostokątną formę. Pozbawione są również uchwytów, dzięki czemu zyskują ascetyczny wygląd. Sprawdzą się zatem doskonale w nowoczesnych łazienkach.

Wśród zalet umeblowanie z serii Duravit L-Cube wyróżnić można:

 • atrakcyjny wygląd,
 • wysoką jakość wykonania,
 • dbałość o detale wykonania,
 • minimalistyczne środki wyrazu, takie jak finezyjny podział frontów czy też atrakcyjny wizualnie odstęp między półkami.

Wszystko to sprawia, że meble te są niezwykle eleganckie. Nie rzucają się w oczy, stanowiąc piękne tło dla ceramiki, armatury oraz akcesoriów łazienkowych. Kreują atmosferę spokoju, która sprzyja relaksowi.

Na uwagę zasługuje również nowoczesna technologia otwierania „Tip-on”. Wystarczy delikatnie nacisnąć szafkę, aby ta otworzyła się. Taka konstrukcja sprawia, że uchwyty są zbędne, przez co meble wyglądają niezwykle elegancko.

Warto również przyjrzeć się wnętrzu szuflad z serii Duravit L-Cube. Mają one czarny kolor, co sprawia, że prezentują się niezwykle elegancko. Dodatkowo zostały wyposażone w przegrody, które pozwalają z łatwością utrzymać porządek wśród kosmetyków i przyborów łazienkowych.

Szerokie możliwości wyboru

Seria Duravit L-Cube charakteryzuje się szerokim zróżnicowaniem produktów. Na szczególną uwagę zasługują jednak:

 • lustra – mają one prostą, samodzielną konstrukcję. Obramowane są za pomocą lampek LED, co prezentuje się niezwykle efektownie, a zarazem finezyjnie i elegancko. Wysoka moc lampek (480 luksów) zapewnia odpowiednie oświetlenie, które jednak nie oślepia. Ciekawe jest również to, iż włączanie i wyłączanie światła odbywa się bezdotykowo. Wystarczy jeden ruch dłonią. Oświetlenie to dostępne jest również w wersji z opcją przyciemniania. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom luster z łatwością znajdziemy model pasujący do naszych potrzeb,
 • półki – są niezwykle praktyczne. Charakteryzuje je duże zróżnicowanie, zarówno pod względem długości, jak i podziału przegródek. Z powodzeniem zatem dopasujemy półki do indywidualnych preferencji. Co ciekawe, w serii dostępne są zarówno półki mocowane poziomo, jak i pionowo.

Dzięki zmienności elementów otwartych i zamkniętych możemy tworzyć niezwykle atrakcyjne wizualnie kolaże meblowe. W ten sposób nasza łazienka zyska niepowtarzalny charakter.

Seria L-Cube to także inne umeblowanie, w tym:

 • konsole dowolnej długości do umywalek stawianych i nablatowych,
 • szafki wysokie i półwysokie,
 • szafki podumywalkowe wiszące i stojące,
 • szafki do konsoli,
 • szafki z lustrem,
 • szafki z lustrem do zabudowy.

Podsumowując, dzięki tak zróżnicowanej ofercie bez żadnych trudności dopasujemy meble do metrażu i ergonomii łazienki, a także naszych indywidualnych potrzeb i preferencji. Ascetyczny wygląd produktów pozwala na stworzenie atmosfery spokoju, która ułatwia relaks i czyni przebywanie w łazience przyjemniejszym.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)