Udostępnij
Skomentuj

Duravit Luv – przegląd serii

Jeżeli jesteśmy wielbicielami minimalistycznego stylu, powinniśmy zdecydować się na serię Duravit Luv. Przypadnie ona do gustu zwłaszcza miłośnikom skandynawskiej elegancji. Na które z rozwiązań warto się zdecydować?

Przegląd produktów

Seria Durvit Luv została stworzona przez duńską projektantkę Cecilie Manz. Nic więc dziwnego, że jej cechą charakterystyczną jest minimalizm. Skandynawski puryzm oraz ponadczasowa elegancja to kolejne wyznaczniki tej serii. Dedykowana jest ona miłośnikom wyrafinowanych, acz prostych w formie rozwiązań.

Wśród produktów zasługujących na szczególną uwagę wymienić można:

 • umywalki owalne – wyróżniają się one subtelnymi liniami, cienkimi krawędziami oraz dużymi misami wewnętrznymi. Taka konstrukcja sprawia, że są to rozwiązania niezwykle praktyczne, a zarazem atrakcyjne wizualnie. Występują w trzech rozmiarach, dzięki czemu nie będziemy mieli żadnych problemów z ich odpowiednim dopasowaniem do metrażu łazienki i naszych indywidualnych potrzeb.

  Co więcej, zdecydować możemy się na opcjonalne szkliwienie zewnętrznej strony umywalki, które oferuje satynowy mat w kolorze białym, szarym lub piaskowym. Pięknie kontrastuje to z połyskującym wnętrzem umywalki, podkreślając jej niepowtarzalność.

  Umywalki z serii Luv występują również w mniejszych wariantach, wprost idealnych do małych łazienek i łazienek gościnnych. Wyposażone są one w zintegrowaną półkę, którą możemy wykorzystać do przechowywania najważniejszych przyborów toaletowych, takich jak mydło,

 • konsole meblowe – wraz z umywalkami tworzą harmonijne połączenie. Ich niewątpliwą zaletą jest regulowana wysokość. Dostępne są one w kilku wersjach kolorystycznych, w tym satynowej bieli, pastelowym błękicie oraz kamiennej szarości.

  Blat konsoli może być wykonany z kamienia kwarcowego – wówczas występuje w trzech wersjach kolorystycznych – oraz z litego drewna (orzecha amerykańskiego), co stanowi dopełnienie lakierowanej powierzchni. Dzięki delikatnym krawędziom blatów pięknie harmonizuję one z owalną formą umywalki, tworząc spójną i elegancką całość,

 • lustra XXL – występują w trzech szerokościach: 500, 1600 mm, i w dwóch wysokościach: standardowej – 800 mm oraz 1200 mm. Wyposażone zostały również w kilka praktycznych funkcji, w tym w opcję podgrzewania lustra. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja regulacji natężenia oświetlenia – do 700 luksów, co gwarantuje optymalne warunki świetlne,
 • wanny – wykonane są z materiału wysokiej jakości – DuraSolid A, co przesądza o ich trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Mają matową powierzchnię, która jest ciepła i przyjemna w dotyku, co zapewnia komfort kąpieli.

  Wanny z serii Duravit LUV występują w trzech wariantach: wolnostojącym, przyściennym i narożnym. Możemy je nabyć również w wersji z hydromasażem Air, jednak dotyczy to wersji przyściennej oraz narożnej. Mogą być także wyposażone w moduł dźwiękowy, sterowany za pomocą Bluetooth,

 • akcesoria łazienkowe – dopełniają wystrój wnętrza i nadają mu niepowtarzalnego charakteru. Przesądzają o jego ostatecznym wyglądzie, stąd też ich rola jest niezwykle ważna. Co więcej, spełniają również funkcje praktyczne. Nie może ich zatem zabraknąć w żadnej łazience.

Atuty poszczególnych rozwiązań

Seria ceramiki i mebli łazienkowych Duravit LUV cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, nie tylko ze względu na korzystny stosunek ceny do jakości. O jej popularności przesądzają także indywidualne zalety poszczególnych rozwiązań.

Rodzaj produktu

 • Umywalki

   

   

   

   

 • Wanny

   

   

 • Szafki, konsole, lustra

Zalety

 • elegancki, nowoczesny design

  możliwość zastosowania zarówno w dużych, jak i małych łazienkach

  zewnętrzne szkliwienie dostępne w matowych odcieniach, które nadaje umywalce niepowtarzalny wygląd

 • kontynuacja eleganckiego designu umywalek

  możliwość zamontowania baterii na rancie

  opcjonalna funkcja hydromasażu

 • atrakcyjne wizualnie wykończenie w macie

  regulowana wysokość

  bezdotykowa obsługa luster

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)