Udostępnij
Skomentuj
https://www.budujesz.pl/wiadomosc/duravit-scola-przeglad-serii/10818/ 2018-08-27 11:26:55.000000

Duravit Scola – przegląd serii

Funkcjonalność to jedna z najważniejszych cech, o którą należy zadbać podczas projektowania łazienki. Warunek ten spełnia seria ceramiki łazienkowej Duravit Scola. Czym jeszcze wyróżniają się te produkty?

Spis treści:

  1. Atuty serii

Atuty serii

Cechą charakterystyczną umywalek z tej serii jest wyjątkowy kształt – prostokątna forma z cylindrycznym wnętrzem. Zostały one zaprojektowane z myślą o pomieszczeniach klasowych. Szybko jednak zyskały uznanie wśród inwestorów prywatnych. Wszystko za sprawą ciekawej formy i wysokiej funkcjonalności.

Na popularność rozwiązań z tej serii wpłynęła również ich kompaktowość i uniwersalność. Bez żadnych trudności możemy je bowiem zastosować zarówno w dużych pomieszczeniach kąpielowych, jak i niewielkich łazienkach, łazienkach dla gości czy też właśnie wnętrz szkolnych.

Prostokątna forma z cylindrycznym wnętrzem zachwyca swoim wyglądem. Przy tworzeniu projektu marka miała na uwadze jednak nie tylko atrakcyjny design, ale również funkcjonalność. Wyrazem tego jest wbudowane miejsce na mydło. Jest to niezwykle praktyczna opcja.

Wśród zalet umywalek z tej serii wymienić można także:

  • wygodę użytkowania – wszystko za sprawą kolistego i głębokiego wnętrza umywalki, co zapewnia dużą i wygodną przestrzeń do mycia rąk. Taka konstrukcja sprawia, iż woda nie rozbryzguje się na wszystkie strony. Nie dziwi zatem fakt, że umywalki z serii Duravit Scola są tak chętnie stosowane w pomieszczeniach szkolnych,
  • dużo miejsca do odkładania – jest to możliwe dzięki przestronnej powierzchni ceramicznej, na której zmieszczą się wszelkie niezbędne przybory i akcesoria łazienkowe. Dzięki temu będziemy je mieć zawsze pod ręką,
  • łatwość pielęgnacji – w umywalkach z serii Duravit Scola zastosowano wypalaną w ceramice powłokę WonderGliss. Jest ona niezwykle gładka, dzięki czemu zabrudzenia, kamień i kurz nie osadzają się tak łatwo na powierzchni umywalki, a ich pozostałości lepiej spływają z wodą. Dzięki innowacyjnemu materiałowi umywalki są łatwe w pielęgnacji i przez dłuższy czas pozostają czyste. Do umycia powierzchni wystarczy zastosowanie delikatnego detergentu czyszczącego i miękkiej szmatki, wykonanej na przykład z mikrofibry, bawełny lub irchy,
  • atrakcyjny wygląd – sam kształt umywalek, prostokątna forma z cylindrycznym wnętrze, jest niezwykle dekoracyjny. Efekt ten da się jednak spotęgować poprzez zastosowanie chromowanego postumentu, który można nabyć z obwodowym wieszakiem na ręcznik. Połączenie białej ceramiki i chromu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i dodaje całości elegancji. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie dobrze w łazienkach nowoczesnych, które hołdują minimalizmowi i lubują się w prostych liniach, jasnych barwach oraz geometrycznych figurach. Umywalki z serii Duravit Scola można nabyć również w wersji wiszącej. Takie rozwiązania sprawdzą się zwłaszcza w łazienkach o niewielkim metrażu, gdyż optycznie zwiększają przestrzeń.

Podsumowując, jeżeli zależy nam na atrakcyjnym designie, funkcjonalności i wyjątkowym kształcie, umywalka z serii Duravit Scola to strzał w dziesiątkę. Obok takiego rozwiązania nie sposób przejść obojętnie, dlatego skutecznie odwraca ona uwagę od mankamentów wnętrza, na przykład małego metrażu.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni