Udostępnij
Skomentuj
https://www.budujesz.pl/wiadomosc/duravit-sensowash-e-przeglad-serii/10819/ 2018-08-27 11:34:03.000000

Duravit SensoWash E – przegląd serii

Jeżeli po skorzystaniu z toalety zależy nam na uczuciu świeżości, warto zdecydować się na deskę sedesową z funkcją mycia z serii Duravit SensoWash E. Jakie zalety ma to rozwiązanie?

Gwarancja najwyższej świeżości i higieny

Odświeżanie wodą to zabieg, który zapewnia optymalną higienę, świeżość, dokładność i naturalność. Mając to na uwadze, marka Duravit stworzyła serię desek sedesowych wyposażonych w funkcję mycia. To niezwykle innowacyjne rozwiązanie pozwala nam zachować odpowiednią świeżość i czystość po skorzystaniu z toalety.

Produkty z serii Duravit SensoWash E łączą w sobie funkcje toalety i bidetu. Są zatem niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Nic więc dziwnego, że zyskują coraz szersze grono zwolenników, nie tylko wśród inwestorów prywatnych, ale także w sektorach: hotelowym, wellness czy też publicznym.

Deski sedesowe Duravit SensoWash E przekonują do siebie pod względem nie tylko funkcjonalnym, ale również wizualnym. Prosta, minimalistyczna forma prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Co więcej, pasuje do różnych stylów aranżacyjnych. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Wśród podstawowych atutów desek sedesowych z tej serii wymienić można:

 • trwałość,
 • odporność na uszkodzenia mechaniczne,
 • atrakcyjne wzornictwo,
 • wysoką efektywność spłukiwania, nawet przy użyciu niewielkiej ilości wody, co ma pozytywny wpływ na stan domowych finansów – zużywamy mniej wody, więc płacimy mniejsze rachunki – oraz środowisko naturalne,
 • wysoki komfort użytkowania,
 • dbałość o higienę i świeżość po skorzystaniu z toalety,
 • optymalny stosunek ceny do jakości,
 • kompatybilność z różnymi seriami misek toaletowych marki Duravit, w tym z serią: Darling New, DuraStyle, Happy D.2, ME by Starck, Starck 2, Starck 3 oraz P3 Comforts.

Wraz z deską sedesową Duravit SensoWash E otrzymujemy pilot, który umożliwia nam sterowanie systemem. Pozwala ona na elektroniczną obsługę pokrywy i siedziska oraz indywidualną regulację temperatury wody, pozycji dyszy i siły strumienia wody.

Co więcej, system daje nam możliwość wprowadzenia 2 indywidualnych programowanych profilów użytkowników bądź skorzystania z trzech automatycznych programów:

 • mycia tylnego – zapewnia ono przyjemną, delikatną i bezpieczną pielęgnację,
 • mycia damskiego (lady) – zapewnia delikatne mycie za pomocą specjalnego strumienia, dopasowanego do potrzeb kobiet,
 • mycia komfort – umożliwia szczególnie dokładne mycie, a wszystko za sprawą ruchów ramienia dyszy wodnej w przód i w tył.

Deska sedesowa Duravit SensoWash wyposażona jest również w funkcję oświetlenia nocnego. Nie jest to opcja niezbędna, jednak w niektórych sytuacjach może okazać się przydatna. Obsługa systemu jest prosta i intuicyjna. Wśród zalet tego produktu wymienić można również prosty demontaż, co umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie. Gwarantuje to jeszcze większą higienę.

Produkt ten polecany jest również do użytku publicznego. Odpowiada bowiem współczesnym potrzebom utrzymania higienicznej czystości, kiedy toaleta jest użytkowana przez wiele osób. Zapewnia również pełen indywidualizm.

Podsumowując, deska sedesowa z serii Duravirt SensoWash jest odpowiednia dla osób, które szukają najwyższej świeżości i zależy im na wysokim komforcie korzystania z toalety. Sprawdzi się doskonale w niewielkich łazienkach, gdzie nie ma możliwości zamontowania zarówno miski ustępowej, jak i bidetu.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Punkty Odbioru
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier 24h
0 zł
od 19,99 zł
Kurier Poczta Polska 48h
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Punkty Odbioru
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni