Udostępnij
Skomentuj

Duravit SensoWash Slim – przegląd serii

Jeżeli przywiązujemy szczególną wagę do higieny i komfortu użytkowania, w naszej łazience nie może zabraknąć deski sedesowej z serii Duravit SensoWash Slim. Jakie korzyści niesie za sobą to rozwiązanie?

Czym wyróżnia się deska sedesowa SensoWash?

Deska sedesowa z serii Duravit SensoWash Slim została wyposażona w funkcję mycia. Dba zatem o najbardziej naturalną formę higieny, czyli odświeżanie wodą. To rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach ceniących sobie czystość i wygodę użytkowania. Sprawdzi się jednak w każdym domu.

Produkt ten nie tylko zapewnia wysoki stopień higieny, ale również estetycznie się prezentuje. Dzięki prostemu i minimalistycznemu designowi deska sedesowa SensoWash Slim jest dyskretnym elementem wyposażenia łazienki i nie rzuca się w oczy. Wraz z miską ustępową prezentuje się niezwykle elegancko, a to za sprawą płaskiej formy.

Wspomniany purystyczny design sprawia, że jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Z powodzeniem możemy jednak zastosować tę opcję także we wnętrzach urządzonych tradycyjnie. Wzornictwo deski sedesowej z serii Duravit SensoWash jest bowiem uniwersalne.

Co więcej, produkt ten sprawdzi się nie tylko w łazienkach prywatnych. Jest bowiem dostosowany także do użytku publicznego i półpublicznego.

Wśród zalet tego rozwiązania wymienia się:

  • dbałość o higienę i wygodę użytkowania,
  • atrakcyjny design,
  • wysoką funkcjonalność,
  • łatwość pielęgnacji,
  • prostotę obsługi.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż produkt ten spełnia wszelkie wymogi stawiane przez normę EN 1717 odnośnie ochrony wodny pitnej. Wszystko za sprawą zintegrowanego zabezpieczenia SensoWash Slim, które ma zastosowanie w tym przypadku.

Intuicyjna obsługa

image

Aby możliwe było sterowanie funkcjami mycia deski sedesowej z serii Duravit SensoWash Slim, potrzebujemy dołączonego do zestawu pilota. Jego obsługa jest prosta, wygodna i intuicyjna. Nie powinna zatem nastręczać jakichkolwiek trudności.

Wystarczy, że po skorzystaniu z toalety naciśniemy wybraną funkcję myjącą, a tych mamy trzy:

  • mycie tylne,
  • mycie damskie (lady),
  • mycie komfort.

System pozwala również na regulację temperatury wody, dzięki czemu z łatwością dostosujemy ją do naszych potrzeb i preferencji. Co więcej, deska sedesowa SensoWash Slim została wyposażona w zintegrowany pogrzewacz przepływowy. Pozwala to utrzymać temperaturę wody na stałym poziomie, co jest gwarancją wysokiego komfortu.

Na uwagę zasługuje również wygląd pilota, który jest odzwierciedleniem minimalistycznego wzornictwa, w jakim została wykonana deska sedesowa z tej serii. Jest on niezwykle smukły i lekki, dzięki czemu pewnie leży w dłoni. Ponadto jego przechowywanie nie jest kłopotliwe, gdyż możemy go umieścić na uchwycie ściennym w pobliżu miski sedesowej. To praktyczna opcja, gdyż wówczas będziemy go mieć zawsze pod ręką.

Łatwa pielęgnacja

Prosta pielęgnacja jest szczególnie ważna, jeżeli deska sedesowa Duravit SensoWash Slim ma zastosowanie w obszarze publicznym i półpublicznym. Producent zadbał o to, konstruując produkt w taki sposób, aby można go było zdjąć w prosty sposób. Wystarczy jeden ruch dłoni, aby zdemontować cały system.

Opcja ta pozwala na wyczyszczenie ceramiki w łatwy i szybki sposób, co zapewnia odpowiedni stopień higieny. Dzięki regularnej pielęgnacji pozbywamy się większości bakterii i zarazków. Pozwala to na bezpieczne korzystanie z toalety.

Deska sedesowa SensoWash Slim jest łatwa w pielęgnacji także dzięki materiałowi, z którego została wykonana. Tworzy on trwałą, wytrzymałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne i brud powłokę, co pozwala na utrzymanie optymalnej higieny.4

Podsumowując, deska sedesowa Duravit SensoWash Slim to rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w łazience, zwłaszcza jeśli cenimy sobie wysoką higienę i komfort użytkowania. Na wyróżnienie zasługuje również atrakcyjny design, który przypadnie do gustu zwłaszcza zwolennikom minimalistycznego wzornictwa.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)