Udostępnij
Skomentuj

Nowości na blogu scroll.morele.net - Prasówka #3

Nastał czas kolejnego podsumowania aktualności na naszym blogu. Co warto poczytać? Ta prasówka z pewnością Wam to podpowie!

Mamy środę, zatem pora na zestawienie aktualności na naszym blogu scroll.morele.net. Nie będziemy ukrywać, że dział recenzji trochę zwolnił tempo, lecz nadrabiamy rozrywką i poradnikami - przyjrzyjmy się zatem bliżej najbardziej interesującym artykułom.

Recenzje? Nie ma tego wiele, za to z pewnością będzie interesująco! Recenzja nietypowego sprzętu od Thurstmastera ucieszy fanów pilotażu. Joysticka Thrustmaster Hotas Warthog to sprzęt dedykowany symulatorom lotów. Michał przetestował go bardzo dokładnie a swoimi przemyśleniami podzielił się w tekście. Czy warto? Sprzęt za taką cenę musi oferować wiele - i tak jest! Po więcej informacji zapraszamy do recenzji.

Dział rozrywki przypomniał mi o beztroskiej młodości i godzinach spędzonych przy Pegasusie z kolegami. Chcecie też cofnąć się w czasie i poczytać o pierwszej konsoli, która przebiła się do świadomości Polaków w latach 90. ubiegłego stulecia? Ostrzegam, ładunek nostalgii będzie spory!

Teleskop Hubble

Zastanawialiście się kiedyś o tym jak postały najlepsze zdjęcia wykonane w kosmosie? Duża w tym zasługa teleskopu Hubble’a. W dziale technologia znajdziecie bardzo interesujący tekst o jednym z najważniejszych przedsięwzięć w historii astronomii. Jeśli interesują Was te tematy, to ten artykuł z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Poradniki w tym tygodniu przychodzą z odsieczą kierowcom. Jaką nawigacyjną apkę wybrać? Jeśli zastanawiasz się nad tym, polecamy artykuł poświęcony temu zagadnieniu. Mamy nadzieję, że będzie pomocny!

Scroll

A poniżej lista wszystkich artykułów jakie ukazały się na blogu (31.05-06.06):

Rozrywka:

Recenzje:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)