Udostępnij
Skomentuj

Nowości na naszym blogu, Scroll - prasówka #8

Euro 2020 za nami, koniec z oglądaniem meczy, przybyło zatem więcej czasu wolnego. Co z nim zrobić? Mamy dla was propozycję! Zagłębić się w lekturę nowych tekstów na naszym blogu. Obiecujemy, że nie zawiodą Was!

Jeśli udało mi się Was przekonać, to zapraszamy na blog scroll.morele.net. By pomóc Wam odszukać interesujące treści, przygotowaliśmy niniejszą prasówkę - krótkie przedstawienie aktualności, podzielone kategoriami.

Nie przedłużając, zacznijmy od działu Technologii. Zastanawiało Cię kiedykolwiek jak to jest być kosmonautą? Idę o zakład, że wielu z nas chciało nim zostać w dzieciństwie. I choć życie brutalnie zweryfikowało marzenia wiekszości, to nic nie stoi na przeszkodzie by dowiedzieć się o nich więcej! Zapraszamy do tekstu Astronauta, kosmonauta i tajkonauta. Ile zarabia, jak nim zostać, jakie są plusy i minusy kosmicznych podróży? Znajdziecie w nim masę informacji o tej niewątpliwie elitarnej profesji.

scroll

Ileż to już końców świata przeżyliśmy, czyż nie? Kończyn nie starczyłoby, aby je wszystkie policzyć. Jednak jeśli jesteście fanami tego zagadnienia a także kina, to nie możecie przejść obojętnie obok Najlepsze filmy o końcu świata. Zestawienie produkcji o apokalipsie, które trzeba zobaczyć. Znajdziecie tam wiele dobrych propozycji kina apokaliptycznego na wieczorny seans. Nie zapomnijcie o popcornie!

Na koniec proponujemy artykuł o clickbaitach - zmorze internetu. Czy wiesz co to jest? Nawet jeśli nie, to jestem święcie przekonany, że natknąłeś się już na kilka. Po więcej informacji udaj się do tekstu Czym jest clickbait? Dlaczego clickbaity są irytujące?

Scroll

Zestawienie innych tekstów, które ukazały się na blogu (30.06):

TECHNOLOGIA:

ROZRYWKA:

PORADNIKI:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)