Udostępnij
Skomentuj

Podsumowanie nowości na naszym blogu, Scroll - prasówka #9

Zapraszamy na kolejne zestawienie najświeższych artykułów, które ukazały się na blogu. Jeśli chcecie szybko dowiedzieć się co warto u nas poczytać - dobrze trafiliście.

Na naszym blogu scroll.morele.net nie ma nudy! Ostatnio pojawiło się bardzo dużo tekstów, z których wybranie tych najlepszych będzie nie lada wyzwaniem. Rzućmy zatem okiem na to, co może być najciekawsze w poszczególnych kategoriach naszego bloga.

scroll

Co słychać w Technologii? Jeśli zawsze zastanawiało Was jaki jest największy samolot na świecie, to zapraszamy do tekstu Stratolaunch - wszystko o największym samolocie świata. Wymiary, loty, specyfikacja, przeznaczenie. Ten podniebny kolos robi wrażenie - jeśli ciekawią Was jego rozmiary, to wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w tekście.

Szukacie czegoś lżejszego do poczytania przy kawie? Z pomocą przychodzi dział Rozrywka. Z wielu dobrych tekstów na pierwszy plan wysuwa się zapowiedź kolejnej gry z uniwersum Obcego - Aliens: Fireteam Elite – data premiera, cena, zwiastuny. Wszystko o Aliens: Fireteam Elite – nowej grze w uniwersum Obcego. Jeśli podobnie jak ja, jesteście fanami tej marki, to w tekście znajdziecie masę przydatnych informacji o nadchodzącej grze od Cold Iron Studios.

A jeśli chcielibyście wymienić gamingowy monitor na lepszy to tekst Monitor do gier – na co patrzeć, aby wybrać właściwy?, będzie dla Was jak znalazł. Autor dzieli się w nim masą przydatnych informacji, które nakierują osoby nieobeznane w temacie na odpowiedni wybór.

Dział recenzje powoli wraca do prasówek - polecamy w nim Recenzja laptopa HP 250 G7 (10R39EA) – pierwszy pośród równych?. Jeśli zastanawialiście się nad tym konkretnym modelem, nasz recenzent dokładnie go przetestował. Zapraszamy zatem do lektury, najlepiej z kubkiem kawy w dłoni.

scroll

Poniżej znajdziesz zestawienie wszystkich publikacji, które ukazały się na blogu (01.07-16.07):

TECHNOLOGIA:

ROZRYWKA:

PORADNIKI:

RECENZJE:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)