Udostępnij
Skomentuj

Podsumowanie tygodnia na blogu Scroll. Prasówka #4

Jak co tydzień przychodzimy z podsumowaniem najciekawszych artykułów na blogu Scroll. Tych tytułów nie możesz przegapić!

W poprzednim tygodniu na blogu scroll.morele.net pojawiło się ponad 20 nowych publikacji. Wybraliśmy 5 artykułów, które szczególnie polecamy w tym tygodniu. Bo choć przyszło lato i przed komputerem niekoniecznie chcemy teraz spędzać wolny czas, na pewno chętnie sięgniecie po nasze pomysły na wieczorny seans filmowy czy zestawienia apek, które mogą przydać się na wakacjach.

Jeśli wybieracie się na urlop samochodem, na pewno przyda wam się jak najlepsza nawigacja. Koniecznie zaglądnijcie więc do naszego artykułu Darmowe nawigacje na telefon (2021). Powoli wracamy do dalekich zagranicznych podróży, warto więc przygotować się na tę okoliczność jak najlepiej. W tym celu na pewno niejednemu przydałby się nowy pojazd, a co powiecie na taki z najlepszym przyspieszeniem na świecie? Elon Musk ma coś dla Was - nie przegapcie artykułu Błażeja - Samochód od Elona Muska — Tesla Roadster. Wszystko, co musisz wiedzieć o elektrycznym aucie przyszłości.

Na wakacyjne ciepłe wieczory lub deszczowe dni (oby takich jak najmniej), kilka filmowych propozycji. Przede wszystkim tych uniwersalnych, które na pewno spodobają się każdemu, czyli zestawienie filmowych klasyków w artykule Klasyka kina — filmy, które musisz obejrzeć. Najlepsze filmy wszechczasów. Zestawienie TOP 15

Na rodzinne spotkania przygotowaliśmy z kolei zestawienie filmów familijnych - animacji, przygodowych, idealnych na okres wakacyjny - artykuł “Najlepsze filmy familijne, które obejrzysz z całą rodziną. Polecane klasyki i najlepsze filmy familijne ostatnich lat” to łącznie kilkadziesiąt genialnych propozycji - na pewno wielu z nich jeszcze nie widziałeś! 

Nie zapomnieliśmy również o gamerach - zaglądnij koniecznie do artykułu Filmy na podstawie gier – nasz ranking. Które ekranizacje warto obejrzeć?.

Scroll

Zestawienie wszystkich artykułów znajdziesz poniżej:

Rozrywka:

Recenzje: 

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)