Udostępnij
Skomentuj

Ranking foteli z podnóżkiem. TOP 10 najlepszych.

Fotel z podnóżkiem to bardzo wygodne rozwiązanie. Które modele foteli z podnóżkiem są najczęściej kupowane?

Ranking foteli z podnóżkami

Ranking foteli z podnóżkami to zestawienie tych mebli z tej kategorii, które są najczęściej kupowane w naszym sklepie. Ranking pozwala szybko i bezproblemowo zorientować się, jakie są aktualne trendy zakupowe w tej kategorii.

Ranking foteli z podnóżkami jest generowany automatycznie, a podstawą dla jego tworzenia są statystyki sprzedażowe naszego sklepu.

Jak wybrać fotel z podnóżkiem?

Fotel z podnóżkiem to niezwykle wygodny rodzaj mebli wypoczynkowych. Fotel tego typu zapewnia optymalne warunki do siedzenia, relaksu, czytania, a nawet na czas krótkiej drzemki. Podnóżek umożliwia usytuowanie nóg na odpowiedniej wysokości, co poprawia komfort użytkowania fotela oraz pozytywnie wpływa na krążenie krwi. Nic dziwnego, że fotele tego typu są tak popularne i chętnie kupowane.

Fotele z podnóżkiem są obecne w ofercie wielu różnych marek. Fotele King Home, fotele Miloo Home, fotele Halmar I fotele D2 Design to tylko kilka z wielu przykładów mebli tego typu, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupu. By wybrać fotel z podnóżkiem, który spełni wszelkie oczekiwania nabywcy, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych parametrów:

  • Konstrukcja – fotel z podnóżkiem można kupić w wielu różnych wariantach. To zarówno fotele z oddzielnymi, jak również ze zintegrowanymi podnóżkami. Wygodnym rozwiązaniem może być fotel z automatycznym podnóżkiem, który jest sterowany z poziomu podłokietników lub przy pomocy pilota. Ciekawą opcją jest także fotel z podnóżkiem chowanym i fotel z podnóżkiem wysuwanym.
  • Estetyka – fotele z podnóżkami są dostępne w wielu różnorodnych wersjach estetycznych, co sprawia, że można dopasować je niemal do każdego wystroju wnętrza. Fotel z podnóżkiem nowoczesny to naturalny i oczywisty wybór do wnętrz nowoczesnych i modernistycznych. Fotel jajo z podnóżkiem świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach w estetyce retro, vintage, a także folk i skandynawskiej – wiele zależy również od jego kolorystyki i sposobu wykończenia.
  • Kolorystyka – fotele z podnóżkami są dostępne w wielu różnych kolorach. Jeśli szukamy egzemplarza o ponadczasowej i uniwersalnej estetyce, warto zwrócić uwagę na fotel z podnóżkiem biały oraz fotel z podnóżkiem beżowy, a jeśli szukamy czegoś bardziej wyrazistego i awangardowego, to dobrym wyborem może okazać się fotel uszak z podnóżkiem granatowy lub fotel jajo z podnóżkiem czerwony.
  • Gabaryty – fotel z podnóżkiem zajmuje nieco więcej miejsca niż klasyczny fotel, ale w przypadku modeli ze składanym podnóżkiem, gdy nie jest on użytkowany, fotel nie zajmuje tak wiele przestrzeni. Warto jednak sprawdzić, jakie są wymiary fotela z rozłożonym i ze złożonym podnóżkiem, by upewnić się, że zmieści się on w przeznaczonym na niego miejscu.
  • Funkcjonalność – fotele z podnóżkami mogą oferować różne funkcje dodatkowe (na przykład automatyczny podnóżek). Ciekawą opcją może być na przykład fotel obrotowy z podnóżkiem albo fotel z funkcją bujania i podnóżkiem.
  • Materiał wykonania – fotele z podnóżkami mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Istotne różnice dotyczą w szczególności pokrycia foteli, które może być materiałowe lub skórzane. Fotel skórzany z podnóżkiem to ekskluzywny i bardzo elegancki wybór, nieco tańszą opcją będzie fotel z podnóżkiem w obiciu z ekologicznej skóry.
  • Cena – asortyment foteli z podnóżkami jest szeroki i zróżnicowany nie tylko pod względem designu, ale również cen. Warto wracać uwagę nie tylko na samą cenę mebli, ale także na stosunek ceny do ich jakości i funkcjonalności.

To kilka z kwestii, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu fotela z podnóżkiem. Dobrym pomysłem może być również zasugerowanie się rankingiem mebli tego typu.

Wygodne fotele z podnóżkiem – czy warto?

Fotele z podnóżkami to bardzo wygodne i stylowe rozwiązanie. Fotele tego typu są dobrym rozwiązaniem do salonu, sypialni, czytelni lub gabinetu. Podnóżek zapewnia znacznie wyższy komfort niż siedzenie na zwykłym fotelu, a fakt, że jest to podnóżek dopasowany do estetyki fotela nie pozostaje bez znaczenia. Jeśli tylko mamy na to dość miejsca, warto rozważyć zakup fotela z podnóżkiem – to jeszcze wygodniejsza wersja zwykłego fotela.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)