Udostępnij
Skomentuj

Ranking stolików koszy. TOP 5 najlepszych.

Stoliki z podstawą w formie kosza cieszą się ogromną popularnością. Które z nich są najchętniej wybierane?

Stoliki kosze

W wielu inspiracjach można natknąć się na designerskie stoliki kosze. To popularny typ stolików do salonu lub sypialni, których podstawa jest ażurową bryłą, a blat bywa zdejmowany. Podstawa pełni wówczas także rolę ażurowego i designerskiego pojemnika na różnorodne przedmioty.

W stolikach koszach zwykło się przechowywać tekstylia, jak poduszki dekoracyjne, ciepły pled albo dziecięce maskotki. Czasami przechowuje się w nich również czasopisma albo inne przedmioty, które warto mieć pod ręką.

Ranking stolików koszy

Stolik kosz skandynawski to popularny rodzaj stolika kawowego. Ranking stolików koszy prezentuje te modele stolików, które cieszą się największą popularnością w naszym sklepie i są najczęściej kupowane.

Ranking stolików koszy powstaje automatycznie na podstawie statystyk sprzedażowych. To zestawienie, które pozwala zorientować się w bieżących trendach zakupowych w tej kategorii.

Jak wybrać stolik w formie kosza?

Asortyment stolików koszy jest bardzo szeroki. Meble tego typu zdominowały wnętrza w stylu skandynawskim, minimalistycznym i loft i są bardzo często kupowane. Ta popularność powoduje, że stoliki kosze są obecne w asortymencie wielu różnych marek, a to sprawia, że ich wybór jest naprawdę imponujący. Można znaleźć stoliki kosze z blatami z różnorodnych materiałów, a także z podstawami o różnorodnym układzie prętów. By wybrać odpowiedni stolik tego typu, warto zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • Gabaryty – stoliki z koszem mogą być małe i naprawdę kompaktowe lub całkiem spore, dlatego warto porównywać różne rozwiązania, by dobrać właściwe pod względem rozmiaru, a także wysokości.
  • Kształt – większość stolików w formie koszy ma okrągły blat, ale są też egzemplarze kwadratowe i prostokątne, a także w bardziej wymyślnych formach.
  • Materiał wykonania – podstawa stolika kosza bywa najczęściej wykonana z metalowych prętów, a blat może być drewniany, metalowy lub z płyty meblowej.
  • Kolorystyka i design – stoliki tego typu są dostępne w wielu różnych wariantach. Stolik kosz biały i stolik kosz czarny to najpopularniejsze i najczęściej wybierane rozwiązania, ale nie brak też stolików z podstawą w pastelowym lub neonowym odcieniu.
  • Dodatkowe udogodnienia – stolik kosz druciany może posiadać zdejmowany blat, ale również kółka, które ułatwią jego przesuwanie lub uchwyty, które ułatwią jego przenoszenie.
  • Marka – oferta stolików tego typu jest szeroka i są one dostępne w asortymencie wielu różnych producentów. Warto wybierać meble od wiodących marek. Stoliki King Home i tym podobnych producentów wydają się dobrym wyborem.

To kilka z wielu kwestii, na które warto zwrócić uwagę wybierając stolik metalowy kosz z drewnianym blatem. Warto również zajrzeć do naszych poradników zakupowych, a także do rankingu stolików tego typu.

Czy warto kupić stolik kosz?

Stolik kawowy kosz metalowy to popularny i doceniany rodzaj stolika. Jak każdy stolik kawowy z przechowywaniem, zajmuje nieco więcej miejsca niż klasyczny stolik. Stolik do przechowywania to jednak na tyle praktyczne rozwiązanie, że sprawdza się nawet w małych mieszkaniach.

Stolik kawowy z podstawą w formie kosza wydaje się bardzo praktyczny, a z pewnością nie można odmówić mu uroku. W części pod blatem można gromadzić dziecięce zabawki albo tekstylia, a na blacie serwować kawę i przekąski. Gdy kosz zostanie opróżniony, stolik staje się niemal eteryczny i wizualnie zdaje się nie zajmować miejsca. Jeśli tylko design takiego stolika jest zgodny z wystrojem wnętrza, to warto wziąć go pod uwagę.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)