Udostępnij
Skomentuj

Ranking szafek z umywalką. TOP 10 najlepszych.

Szafki z umywalką są świetną alternatywą dla umywalek wiszących. Które szafki z umywalką są najpopularniejsze?

Szafka z umywalką do łazienki

Umywalka jest nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki. Jedną z najwygodniejszych opcji jej usytuowania jest zastosowanie szafki z umywalką. Na to rozwiązanie decyduje się wiele osób, ponieważ zyskuje się wówczas zarówno umywalkę, jak i szafkę, która maskuje elementy przyłączeniowe oraz pełni rolę schowka na łazienkowe akcesoria i kosmetyki.

Szafki z umywalkami są dostępne w niezwykle wielu wariantach, a poszczególne propozycje różnią się pod wieloma względami, co może utrudniać podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu.

Ranking szafek z umywalkami

Ranking topowych szafek z umywalkami to zestawienie, w którym znajdują się te modele szafek z umywalką, które są najczęściej kupowane w naszym sklepie. Do zestawienia trafiają te szafki, które cieszą się największą popularnością.

Ranking najpopularniejszych szafek z umywalkami powstaje automatycznie na bazie statystyk sprzedażowych i może być świetną inspiracją do udanych zakupów.

Jak wybrać szafkę z umywalką?

Asortyment szafek z umywalkami jest na tyle szeroki, że można znaleźć w nim rozwiązania do każdej łazienki. To zarówno kompaktowe i bardzo wąskie szafki do małych łazienek, jak również głębokie szafki ze sporymi umywalkami, które są bardzo komfortowe w użytkowaniu. By wybrać odpowiedni wariant do własnej łazienki, warto zwrócić uwagę na poniższe kwestie:

  • Wymiary szafki z umywalką – to najważniejszy z parametrów, na który należy zwrócić uwagę. Istotna jest szerokość oraz głębokość takiego zestawu, by można było upewnić się, że szafka zmieści się do łazienki. Ważna jest również wysokość. Jaka wysokość szafki z umywalką będzie optymalna? To zależy, czy wybieramy szafkę do zawieszenia na ścianie (wówczas można zawiesić ją dowolnie i manewrować poziomem umywalki), czy też interesuje nas szafka z umywalką stojąca – wówczas wysokość należy dobrać do wzrostu i preferencji domowników.
  • Sposób montażu – wśród szafek z umywalkami można znaleźć szafki do zawieszenia na ścianie oraz szafki stojące, a także rozwiązania hybrydowe, w których szafka ma przednie nóżki, na których się podpiera, ale wymaga również przykręcenia do ściany.
  • Design – szafki z umywalkami są dostępne w wielu różnych wariantach, co nie pozostaje bez wpływu na ich design i ogólną estetykę. Warto dobrać szafkę tak, by pasowała do wystroju łazienki.
  • Kolor – szafki z umywalką są oferowane w tak wielu różnych kolorach i wariantach, że można wśród nich znaleźć propozycje w każdym kolorze: szafka z umywalką dąb sonoma to popularny wybór wśród miłośników estetyki eko, szafka z umywalką biała będzie pasowała niemal do każdej aranżacji, a szafka z umywalką czarna będzie świetnie kontrastowała z bielą urządzeń sanitarnych w łazience.
  • Materiał wykonania – szafki z umywalką mogą być wykonane z różnorodnych materiałów. Najczęściej są to meble z płyty meblowej, odpowiednio impregnowane, ale można kupić również szafki drewniane z umywalką.
  • Kształt umywalki – to kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę. Szafka z umywalką półokrągłą jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, ale dużym zainteresowaniem cieszy się także szafka z umywalką prostokątną, a nawet szafka z umywalką podwójną.

To najważniejsze z kwestii, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu. Można też posiłkować się rankingiem popularności umywalek.

Popularni producenci szafek z umywalkami

Szafki z umywalką to szeroka grupa produktów, dlatego wybór jest dość skomplikowany. Wielu producentów oferuje dość podobne meble tego typu i tym trudniej podjąć decyzję. Zdecydowanie warto sięgać po meble wiodących marek, które oferują wyższą jakość wykonania. Do wiodących producentów szafek z umywalkami należą marki:

  • Roca – szafka z umywalką Roca to popularny wybór wśród kupujących. Meble łazienkowe tego producenta są jednymi z najczęściej kupowanych w naszym sklepie.
  • Elita – kolejna marka, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Szafka z umywalką Elita to popularny wybór, a meble tego producenta są cenione za ponadczasowy design.
  • Koło – szafka z umywalką Koło to również dość częsty zakup w naszym sklepie. Marka Koło cieszy się dobrą renomą.
  • Cersanit – szafka z umywalką Cersanit także bywa chętnie kupowana i regularnie gości na liście topowych produktów.

Zakup szafki z umywalką do łazienki to spore wyzwanie, któremu łatwiej stawić czoła, gdy sprawdzi się, jakie szafki wybierają inni kupujący, a można to zweryfikować na podstawie naszego rankingu.

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)