Udostępnij
Skomentuj

Scroll - prasówka #7, co słychać na blogu?

Na naszym blogu pojawiło się w ostatnim czasie wiele interesujących artykułów! By ułatwić nawigację, przygotowaliśmy kolejną prasówkę, która pomoże wybrać interesujące treści.

Początek wakacji, plaża, napoje chłodzące, piękna pogoda i… lektura najnowszych artykułów z blogu scroll.morele.net? Jak dla mnie brzmi sielsko i przyjemnie! Zatem rozłóżcie się wygodnie na swoich leżakach i rzućcie okiem na niniejszą prasówkę. Przedstawiamy nowości na naszym blogu i najbardziej wyróżniające się tematy, które trzeba przeczytać! Gotowi? Ruszamy.

Zacznijmy od poczynań Chińczyków na Marsie. W dziale Technologii znajdziecie artykuł zatytułowany Chińska misja na Marsa z sukcesami. Chiński łazik wylądował na Marsie. Państwo Środka intensyfikuje swoje działania w kosmosie - chcecie się przekonać na jak wielką skalę? Zapraszamy fanów kosmosu (i nie tylko!) do lektury artykułu.

Podbój Marsa

Czy Valve umie liczyć do trzech? Żarty na bok, kierujcie się do Rozrywki, aby dać szansę tekstowi o dziele Gabe Newella - Half-Life 3 – premiera, której pewnie nigdy nie doczekamy. Czy Half-Life 3 kiedykolwiek wyjdzie? Osobiście? Chciałbym bardzo doczekać tej premiery!

W Poradnikach podpowiadamy jak podkręcić Cyberpunka. Tekst Jak zwiększyć liczbę FPS w Cyberpunk? Poradnik jak ustawić w Cyberpunk 60 FPS na PC spodoba się graczom, którzy chcieliby poprawić swoje doznania w Night City. Choć zdajemy sobie sprawę z problemów technicznych gry, to jednak gorąco zachęcamy do lektury - ten kompleksowy poradnik będzie dla Was niezwykle pomocny.

Scroll

Pełne zestawienie tekstów (28.06-29.06):

Technologia:

Rozrywka:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)