Udostępnij
Skomentuj

Wszystkie nowości na blogu Scroll - prasówka #10

W ostatnich dniach na blogu scroll.morele.net pojawiły się kolejne ciekawe artykuły dla fanów technologii. Sprawdź, których nie możesz przegapić!

Nasz blog scroll.morele.net dostarcza coraz więcej ciekawych i angażujących treści. W ostatnim tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie sporo publikacji związanych z szeroko rozumianą technologią, a także rozrywką. Na łamach Scrolla znajdziesz też mnóstwo praktycznych porad, które pomogą w obsłudze różnego rodzaju urządzeń - od komputerów po smartfony.

Wszystkim internetowym twórcom w szczególności polecamy naszą recenzję kultowego już mikrofonu Blue Yeti. Konstrukcja, mimo kilkunastu lat na karku, nadal stanowi wzór jeśli chodzi o jakość wykonania i rejestrowanego dźwięku. Czy w 2021 roku warto zainteresować się Blue Yeti? A może lepiej szukać nowszego modelu? Dowiecie się z naszego tekstu: Mikrofon Blue Yeti USB Blackout - recenzja. Czy warto kupić mikrofon Blue Yeti?

Klawiatura

Zdarzyło Ci się rozlać kawę lub inny napój na klawiaturę albo laptopa? Niestety nie jesteś sam! Nauczeni wieloma bolesnymi przeżyciami zebraliśmy w jednym tekście wszystkie informacje związane z zalaniem klawiatury. W ten sposób powstał kompleksowy poradnik: Przypadkowe zalanie klawiatury - jak postępować w przypadku zalanej klawiatury?

Lubisz grać na telefonie? Jeśli gaming to Twoja pasja i uwielbiasz mobilne produkcje, warto przemyśleć zakup smartfona, który będzie się nadawał do realizacji tego hobby. Na co zwracać uwagę analizując poszczególne modele? Te informacje znajdziesz w artykule: Czym kierować się przy wyborze gamingowego smartfona - najważniejsze cechy jakie powinien posiadać.

Też uwielbiasz Matrixa? Można odnieść wrażenie, że fani legendarnego filmu zastygli w oczekiwaniu, gdy ogłoszono, iż powstaje jego czwarta część. Oczekiwania są ogromne, ale czy twórcom uda się je spełnić? Odpowiedzi szukaj w materiale: Co wiemy o Matrix 4? Data premiery, obsada, fabuła.

Scroll

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich publikacji z ubiegłego tygodnia.

Technologia:

Poradniki:

Rozrywka:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)