Udostępnij
Skomentuj

Wszystkie nowości na blogu Scroll - prasówka #11

W ostatnich dniach na blogu scroll.morele.net pojawiły się kolejne ciekawe artykuły dla fanów technologii. Sprawdź, których nie możesz przegapić!

Nasz blog scroll.morele.net dostarcza coraz więcej ciekawych i angażujących treści. W ostatnim tygodniu przygotowaliśmy dla Ciebie sporo publikacji związanych z szeroko rozumianą technologią, a także rozrywką. Na łamach Scrolla znajdziesz też mnóstwo praktycznych porad, które pomogą w obsłudze różnego rodzaju urządzeń - od komputerów po smartfony.

Wszystkim internetowym twórcom w szczególności polecamy naszą recenzję nietypowego mikrofonu SPC Gear. Stosunkowo niedroga konstrukcja, która zdaniem Michała stanowi wzór jeśli chodzi o jakość wykonania i rejestrowanego dźwięku. Więcej dowiecie się z naszego tekstu: Mikrofon SPC Gear SM950 Onyx White Streaming USB (SPG106) – recenzja. Bielsze nie będzie!

scroll

Chcesz kupić nowy monitor, ale zależy Ci na naprawdę wysokiej jakości obrazu i wykonania sprzętu? Musisz liczyć się ze sporym wydatkiem, ale nawet to nie gwarantuje najlepszego zakupu. Warto najpierw zainspirować się naszym rankingiem - TOP 10 monitorów w budżecie do 2000 PLN. Proponujemy w nim świetny sprzęt, który uzasadnia zainwestowane weń pieniądze! 

Już wkrótce gracze na całym świecie będą mogli ponownie zagłębić się w fascynujący świat serii gier Far Cry. Nowa produkcja Ubisoftu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2021 roku. Skąd taka popularność marki? Dowiesz się z materiału Historia serii Far Cry — rzut oka na słynną serię strzelanek pierwszoosobowych.

Interesujesz się kosmosem, a może fascynują Cię naukowe ciekawostki? Na naszym blogu znajdziesz wiele wartościowych informacji dla siebie. W tym tygodniu szczególnie polecamy artykuł Najwyższa góra w Układzie Słonecznym — Olympus Mons. Ta wysokość wprawia w osłupienie. Przyglądamy się w nim prawdziwej geologicznej anomalii - i to na kosmiczną skalę! 

Scroll

Poniżej znajdziecie linki do wszystkich publikacji z ubiegłego tygodnia.

Technologia:

Poradniki:

Rozrywka:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)