Maseczki ochronne bawełniane - co warto wiedzieć?

Maski ochronne wykonane z bawełny stały się ostatnio bardzo popularne. Są stosunkowo tanie, miłe w dotyku, a do tego dobrze chronią przed wirusami.

22.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki ochronne z filtrem - jaki filtr wybrać?

Zasłaniając usta i nos, chronimy nie tylko siebie, ale głównie innych, których moglibyśmy zarazić wirusem. Ochronę osobistą zwiększają specjalne filtry.

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki czy przyłbice? Co lepsze?

Zabezpieczenie przeciwwirusowe zwykle przyjmują postać maseczek ochronnych oraz przyłbic. Ich budowa jest zupełnie inna – co więc warto wybrać?

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak należy dbać o maseczkę wielokrotnego użytku?

Skuteczną ochronę przed wirusami w każdym momencie zapewnią nam maski ochronne wielokrotnego użytku. Należy jednak o nie odpowiednio dbać.

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Trampoliny Exit - dobra zabawa przez długi czas

Trampoliny ogrodowe to świetna rozrywka dla całej rodziny - zarówno dla najmłodszych, jak i również dorosłych. To wspaniała okazja, by spełnić dziecięce marzenia o lataniu, a przy okazji spalić parę zbędnych kilogramów. Skakania na trampolinie rozwija zmysł równowagi, polepsza koordynację całego ciała oraz wzmacnia mięśnie.

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki ochronne - wszystko co musisz wiedzieć na ich temat

Odpowiednio dobrane maseczki gwarantują skuteczną ochronę przed wirusami. Co warto o nich wiedzieć?

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki jednokrotnego czy wielokrotnego użytku? Jaką maseczkę ochronną wybrać?

Chcąc zabezpieczyć się przed wirusami, warto postawić na dobrej jakości maseczki.

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo

Pomagamy w #ZostańWDomu

03.04.2020
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Metalowe plakaty - co to takiego? Jakie wybrać?

Metalowe plakaty cieszą się niesłabnącą popularnością. Przywodzą na myśl estetykę retro i stare, metalowe szyldy. Dziś coraz więcej osób sięga po ten rodzaj dekoracji ściennych, wybierając zarówno świetne repliki starych szyldów sklepowych, jak również typowe plakaty na blaszce. Czy warto po nie sięgnąć? Do jakiego wystroju pasują i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

26.02.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Neo Tools - w tym roku traf z prezentem!

Szukasz idealnego prezentu na święta? Wybór idealnego upominku nie należy do najłatwiejszych.

27.11.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Marketplace Grupy Morele

Marketplace Grupy Morele - sprzedawaj więcej bez prowizji. Prowadzisz swój sklep internetowy lub hurtownię, a może jesteś producentem? Chcesz, aby Twoje produkty zostały dołączone do Marketplace Grupy Morele?

01.10.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Zawór kulowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Zawory kulowe służą do szczelnego odcinania dopływu wody i są powszechnie stosowane. W praktyce można je czasem zastąpić klasycznymi kurkami, ale jest to rozwiązanie bardziej zawodne i dlatego niepolecane tam, gdzie podstawą oceny przydatności zaworu jest jego trwałość i niezawodność. Jeśli chodzi o kryteria wyboru zaworu kulowego, to nie są one szczególnie skomplikowane, ale standardowa „procedura przedzakupowa” sprowadzająca się tylko do sprawdzenia cen, jest fatalnym pomysłem.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Rynna plastikowa czy metalowa - jaką wybrać? Jaka najlepsza?

Dobór odpowiedniego systemu orynnowania ochroni nasz dom i jego elewacje przed zalaniem, a także skutecznie odprowadzi wodę z dachu. Poza tym odpowiednio dobrane rynny będą posiadały walory wizualne, które odpowiednio wpłyną na wygląd całego budnku. W artykule podpowiemy jakie rynny wybrać- plastikowe, czy metalowe.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak usunąć pleśń ze ścian i sufitów? Skuteczne sposoby na walkę z pleśnią.

Powracająca pleśń na ścianach i suficie to problem wielu domostw. Jest wywołana zbyt dużą wilgotnością w pomieszczeniach połączoną z brakiem odpowiedniej wentylacji- często winne są nieprawidłowe konstrukcje budowlane domu, takie jak nieszczelne okna czy przeciekający dach. Walka z pleśnią nie należy do łatwych zadań, a zabierając się do niej, musimy zebrać garść informacji o zagadnieniu. Poniżej znajduje się kilka rad przydatnych w usuwaniu pleśni.

27.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Palnik dekarski - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Podczas układaniu papy termozgrzewalnej na dachu, konieczne jest wykorzystanie palnika dekarskiego, który jest zróżnicowany pod względem mocy, wielkości butli i sposobu działania. W jaki więc sposób kupić sprzęt, który spełni nasze oczekiwania?

27.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ