Szlifierka kątowa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierki kątowe to uniwersalne narzędzia. Dzięki nim możemy między innymi ciąć, szlifować i polerować różne materiały. Jaką szlifierką kątową wybrać? Jaka okaże się najlepsza do domowego użytku, a jaka do zastosowań profesjonalnych?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Wiertarko-wkrętarka od 300zł do 400zł - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Wiertarko-wkrętarki od 300zł do 400zł to wiele ciekawych propozycji od różnych, w tym znanych i cenionych producentów. Lepsze parametry baterii zasilających, szersze spektrum prac możliwych do wykonania, wyższa jakość podzespołów i zdecydowanie większa trwałość to poważne atuty i choć cenę tych urządzeń na pewno trzeba uznać za znaczną, dla wielu osób właśnie wiertarko-wkrętarki z tego przedziału są rozsądnym wyborem i reprezentują właściwy stosunek ceny do jakości i funkcjonalności. Oczywiście nie wszystkie propozycje są równie godne uwagi, natomiast wiedząc, na co zwrócić uwagę, można znaleźć znakomite narzędzia za rozsądne pieniądze.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Wiertarko-wkrętarka do 200zł do 250zł - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Wiertarko-wkrętarki do 200-250 zł nadal trudno nazwać urządzeniami profesjonalnymi, ale z pewnością są już one wyraźnie lepsze pod każdym względem od wiertarko-wkrętarek z niższej półki cenowej. Bardziej uniwersalne, mocniejsze, bardziej precyzyjne. Stworzone są raczej z myślą o początkujących majsterkowiczach, ale osobach praktycznych, którym zależy na sprzęcie o większej wytrzymałości. Wprawdzie nadal nie będą to wkrętarki przeznaczone do pracy z każdym materiałem, jednak zdecydowanie będzie można ich używać do wielu prac przydomowych.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Wiertarko-wkrętarka do 500zł - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Wiertarko-wkrętarki do 500 złotych są zaawansowanymi narzędziami, które pozwalają na wykonanie większości zadań Tak naprawdę, to jest to już segment półprofesjonalny, a nie sprzęt hobbystyczny, o czym świadczą liczne funkcje dodatkowe oraz zdecydowanie większa uniwersalność niż w którymkolwiek wcześniejszym przedziale cenowym. Wiertarko-wkrętarki w tej cenie zapewniają wiele lat wygodnej pracy, są w większości bardzo solidne i wytrzymałe. Choć zakup takiego sprzętu nie jest małym obciążeniem dla budżetu, na pewno warto rozważyć go w przypadku poszukiwania sprzętu „do wszystkiego”.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Wiertarko-wkrętarka do 100-150zł - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Przedział do 100 lub 150 złotych jest pierwszym, w którym można przeprowadzić porównanie wiertarko-wkrętarek. Poniżej 100 złotych można kupić jedynie najsłabsze urządzenia, które są na tyle mało uniwersalne, że w praktyce ich zakup najczęściej nie jest opłacalny. Do 150 złotych można już natomiast kupić kilka ciekawych modeli, w tym również sygnowanych logo znanych producentów elektronarzędzi.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Kocioł elektryczny - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Kotły elektryczne mogą stanowić realną alternatywę dla gazowych oraz kotłów na paliwo stałe, pod warunkiem jednak, że zostały we właściwy sposób dobrane. Czy jednak w ogóle kocioł elektryczny jest dobrym pomysłem?

Komentarze: 0
Data: 18.01.2019

Kotłownia olejowa - jak należy przechowywać olej opałowy?

Dysponując kotłem na olej opałowy, należy spełnić kilka zasadniczych warunków bezpieczeństwa. Związane są one zarówno z samym urządzeniem grzewczym, jak i pomieszczeniem oraz zbiornikiem, w którym przechowywany jest olej.

Komentarze: 0
Data: 18.01.2019

Kocioł C.O. - jak wybrać? Który najlepszy?

Wybór kotła CO jest problemem skomplikowanym, ale w gruncie rzeczy niewymagającym technicznej wiedzy. Nawet przy dość dużej różnorodności dostępnych w sprzedaży modeli, należy poznać tylko kilka podstawowych różnic, aby bez problemu wybrać kilka najkorzystniejszych propozycji do każdego domu.

Komentarze: 0
Data: 18.01.2019

Kocioł olejowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Urządzenia grzewcze wchodzące w skład systemu wykorzystującego olej opałowy stanowią pewnego rodzaju alternatywę dla rozwiązań opartych na paliwach stałych i na gazie. Konieczne jest jednak ich odpowiednie dobranie – najważniejszym elementem wydaje się być kocioł.

Komentarze: 1
Data: 18.01.2019

Kocioł kondensacyjny - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Decydując się na system ogrzewania budynku i wody użytkowej, w pierwszej kolejności poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam zaoszczędzić energię, przy jednoczesnym zamienieniu jej na odpowiednią dawkę ciepła. Kryteria te spełnia kocioł kondensacyjny – na co zwracać uwagę przy wyborze tego typu rozwiązań?

Komentarze: 0
Data: 18.01.2019