Jaką farbą malować elewację drewnianą?

Elewacja wykonana z drewna ma swój niepowtarzalny charakter, który zdecydowanie podnosi atrakcyjność naszego domu. Żeby jednak służyła nam przez długi czas, koniecznie musi zostać w sposób odpowiedni zabezpieczona.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Nowoczesna łazienka z ogrzewaniem podłogowym.

Utrzymanie stałej temperatury w łazience jest bardzo istotne. Pozwala ona bowiem lepiej regulować poziom wilgotności w pomieszczeniu, a w dodatku w znaczący sposób wpływa na zwiększenie naszego komfortu. Żeby wszystko to stało się możliwe, konieczny jest jednak odpowiedni system grzewczy.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ogrzewanie podłogowe wodne czy elektryczne - jakie wybrać?

Systemy ogrzewania podłogowego są montowane coraz częściej. Nie tylko zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, ale również mogą przysłużyć się do uzyskania pewnych oszczędności. Zanim jednak zaczną nas one ogrzewać, musimy wybrać ich rodzaj.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Papierowe klosze i abażury. Modny dodatek do nowoczesnych wnętrz.

Podczas urządzania mieszkania w pierwszej kolejności myślimy o wygodzie. Nie oznacza to jednak, że nie pragniemy, aby nasze wnętrza były modne. Ostatnio bardzo popularnym trendem wnętrzarskim są papierowe klosze i abażury. Sprawdzają się wprost idealnie jako dodatek do nowoczesnych aranżacji. Czy warto zastosować takie rozwiązanie?

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Remont łazienki - czy warto wymienić armaturę łazienkową?

Odświeżenie wyglądu łazienki to nie tylko wymiana płytek bądź przemalowanie ścian. Jest to także bardzo dobry czas, aby zastanowić się nad zakupem nowej armatury – zwłaszcza że w sklepie znaleźć możemy mnóstwo nowoczesnych rozwiązań.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Salon pod chmurką - aranżacja tarasu.

Obszar, na którym możemy liczyć na stały dostęp do świeżego powietrza może posłużyć nam na wiele różnych sposobów. Taras, bo o nim mowa, przede wszystkim jednak pozwala nam wypocząć i nacieszyć się towarzystwem bliskich. Żeby jednak spełniał on swoje funkcje, musi zostać w odpowiedni sposób urządzony.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ziemia ogrodowa – co zrobić, aby rośliny dobrze rosły?

Odpowiednio przygotowane podłoże stanowi tajemnicę pięknego ogrodu. Dzięki dobrej jakościowo ziemi rośliny mogą czerpać z bogactwa składników odżywczych, które wspomagają ich intensywny wzrost, obfite owocowanie i piękne kwitnięcie. Jakie prace musimy wykonać, aby stworzyć naszym kwiatom i krzewom ozdobnym optymalne warunki do rozwoju?

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Klej dekarski - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Chcąc zagwarantować sobie trwałe połączenie różnych elementów dachów (na przykład wykonanych z blachy), warto zaopatrzyć się w odpowiedni klej dekarski. Musi on jednak zostać właściwie dobrany, między innymi pod kątem wpływu rozmaitych czynników zewnętrznych.

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Darmowy prąd we własnym domu – jak to zrobić?

Korzyści finansowe, które wynikają z ograniczenia kosztów zakupu energii elektrycznej i sprzedaży jej nadwyżki to podstawowa zaleta domowej elektrowni solarnej. Dzięki niej zyskujemy również większe bezpieczeństwo energetyczne. Nie straszne są nam zmiany cen energii czy też zdarzające się przerwy w dostawie. Co należy zrobić, aby cieszyć się darmowym prądem w domu?

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Ocieplanie budynku – jak przygotować stary dom?

Stary dom nie zawsze nadaje się do zamieszkania. Brak izolacji termicznej powoduje bowiem, że jego wnętrza są przemarznięte, a wszelkie próby ich efektywnego ogrzania kończą się niepowodzeniem. Metamorfoza starego domu jest jednak możliwa. Warunkiem jej powodzenia jest jednak ocieplenie budynku. Jak to zrobić, aby nie popełnić błędów?

27.02.2017
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Rury do wody: miedziane czy pvc - jak wybrać? Które lepsze?

Instalacja grzewcza i wodna to systemy, których sprawne działanie przesądza o komforcie domu. Ich ważnym elementem są rury, które warunkują wydajność, jakość oraz trwałość instalacji. Do ich produkcji wykorzystuje się przeważnie dwa tworzywa: miedź oraz plastik (pvc). Który z tych materiałów to bardziej optymalne rozwiązanie?

27.02.2017
Komentarze: 2
CZYTAJ DALEJ

Przecinarka czy maszyna? Co wybrać do cięcia płytek?

Nasz ekspert doradza co najlepiej wybrać.

18.05.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Budujesz.pl z wyróżnieniem w rankingu sklepów Opineo

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie opinii naszych Klientów.

15.05.2016
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Budujesz.pl na Facebooku!

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, uruchomiliśmy kolejną platformę do kontaktu z naszym sklepem. Od teraz znajdziecie nas również na Facebooku.

22.06.2015
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ