Koniec promocji za:

Pobierz aplikację mobilną, aby pierwszego dnia skorzystać z promocji 30 minut wcześniej!

Pobierz z Google Play Pobierz z App Store

Black Week 2019 w liczbach

Największy rabat wyniesie 98%

Do 2 000 unikalnych produktów objętych promocją

Łączna suma rabatów o kwocie 1 500 000 zł

Black Week 2018 w liczbach

Ponad 20 000 sztuk produktów objętych promocją

Rabaty nawet do 95%

Ponad 2 000 000 użytkowników wzięło udział w promocji

Łączna suma rabatów wyniosła ponad 1 000 000 zł

Co to jest Black Friday?

Historia Czarnego Piątku rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych – kraju, w którym zakupy i wyprzedaże są bardzo popularne. Czarny Piątek od kilku lat zajmuje stałe miejsce także w polskim kalendarzu. Wiele osób wyczekuje tego dnia, aby upolować ogromne przeceny na ubrania, elektronikę, kosmetyki i wiele innych rzeczy.

Black Friday to dzień, w którym niemalże każdy sklep oferuję promocyjne ceny, rabaty sięgające nawet do -90 %. To świetna okazja do zrobienia większych zakupów. Z roku na rok Czarny Piątek przybiera na popularności. Kilka lat temu polscy sprzedawcy bagatelizowali to “święto”, dając znikome przeceny i mało atrakcyjną ofertę. Dziś większość sklepów chętnie bierze udział w Czarnym Piątku.

Black Friday w 2019 roku przypada na 29 listopada. To w ten dzień powinniśmy udać się na ogromne zakupy, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze, kupując w promocyjnych cenach.

Czym jest Black Week?

Czas ogromnych promocji z roku na rok coraz bardziej się wydłuża. Kiedyś jedynym dniem z przecenami sięgającymi 90% był piątek. Niektóre sklepy zaczęły zamieniać Czarny Piątek na Czarny Weekend lub Czarny Tydzień.

Czarny Tydzień w Morele.net to 7 dni świetnej oferty produktowej w niskich cenach. Przygotuj się, bo startujemy już 25 listopada. Wielki finał odbędzie się w Black Friday - 29 listopada. Znajdź coś dla siebie i upoluj największe rabaty!