Myjki do okien

Myjka RoboJet Wiso Robot do mycia okien

ID produktu: 4525667
Zobacz produkty podobne
(8)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Maksymalny czas pracy na akumulatorze [min]: 20
  • Rodzaj: Automatyczna
  • Zasilanie: Akumulatorowe, Sieciowe
  • Zbiornik wody [ml]: Nie
Opis
Specyfikacja
Opinie (8)
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Myjka do okien automatyczna

Czyste okna bez żadnego wysiłku? To możliwe właśnie dzięki zaawansowanej automatyce tego urządzenia. Zapomnij o wspinaniu się na drabinę i ręcznym polerowaniu szyb. Myjka automatyczna poradzi sobie nawet z bardzo silnymi zabrudzeniami, a efektem jej pracy będą perfekcyjnie umyte szyby – bez smug i zacieków!

Zasilanie akumulatorowe

Myjkę wyposażono w zasilanie akumulatorowe, co czyni ją bardzo mobilną i wygodną w użytkowaniu. Zapomnij o kablach i przedłużaczach, które tylko utrudniają mycie okien. Pojemny akumulator zapewni długi czas działania, jego ładowanie nie trwa długo, a samo urządzenie pozostaje lekkie i poręczne. Zasilanie akumulatorowe umożliwia użytkowanie urządzenia nawet tam, gdzie trudno o łatwy dostęp do gniazdka elektrycznego.

 

Zasilanie sieciowe

Ten model myjki do okien jest zasilany sieciowo, co jest bardzo wygodnym i sprawdzonym rozwiązaniem. Urządzenie jest lżejsze, gdyż nie posiada akumulatora, a poza tym jest gotowe do działania w każdej chwili. Nie trzeba troszczyć się o jego naładowanie i o zbyt krótki czas działania na baterii – zamiast tego wystarczy zapewnić sobie dostęp do gniazdka elektrycznego.

 

Czas pracy 20min

Myjkę wyposażono w pojemny akumulator, który zapewni 20 minut pracy – to wystarczająco dużo, by umyć wiele okien w całym domu albo oczyścić innego rodzaju powierzchnie szklane, jak lustra lub szklane balustrady. Ten model myjki jest ceniony właśnie ze względu na długi czas działania na baterii, co zdecydowanie ułatwia szybsze uporanie się z domowymi obowiązkami.

 

Funkcja mopa

Mycie okien, luster i glazury bez jakichkolwiek smug jest możliwe właśnie dzięki funkcji mopa i zastosowaniu adekwatnej końcówki – lancy zakończonej płaskim mopem. Rozwiązanie tego rodzaju świetnie sprawdzi się zarówno podczas mycia bardzo dużych luster, jak również okien dachowych, a nawet płytek podłogowych lub ściennych. Ten model myjki został wyposażony w funkcję mopa, co stwarza wiele dodatkowych możliwości.

 

Funkcja zbierania płynów

Urządzenie pozwala nie tylko na dozowanie wody z ewentualnym detergentem, ale też na zbieranie płynów z czyszczonych powierzchni poprzez ich zasysanie do zbiorniczka. Jest to funkcjonalność, która ułatwia czyszczenie szyb bez smug i zacieków, ponieważ woda jest na bieżąco używana i zbierana z powrotem.

 

W zestawie zasilacz

Na wyposażeniu tego modelu myjki znajduje się zasilacz sieciowy, który wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego, by uruchomić i użytkować urządzenie. Zasilacz jest dedykowany do użytku z tym modelem myjki do okien, dlatego warto mieć go zawsze pod ręką, gdy zachodzi potrzeba użycia urządzenia.

 

W zestawie pilot

Niemal bezobsługowe mycie okien zagwarantuje automatyczna myjka wyposażona w pilot do zdalnego sterowania. Możesz zmienić parametry działania myjki, wybrać preferowany program czyszczenia lub całkowicie ją zatrzymać bez konieczności zbliżania się – wystarczy sięgnąć po pilot i nacisnąć adekwatny przycisk.

 

SKORZYSTAJ Z KODU RABATOWEGO "0P8KJ0HI3D" I OBNIŻ CENĘ O 50 ZŁ

 

DOKŁADNY

 

RoboJet Wiso dzięki ruchomej głowicy, turbinie zasysającej oraz wysokiej jakości ściereczkom z mikrofibry zapewnia lśniąco czyste powierzchnie beż żadnych smug nawet w trudnodostępnych miejscach.

 

 

WYGODNY

 

Robot do mycia okien stanowi alternatywę dla tradycyjnego mycia okien. Wystarczy włączyć urządzenie, aby umyć okna bez żadnego wysiłku. Brak ograniczeń długości pracy umożliwia wyczyszczenie dowolnej wielkości powierzchni, niezależnie od wysokości.

 

 

BEZPIECZNY

 

Robot wyposażony jest w system asekuracyjny z liną bezpieczeństwa, który umożliwia bezpieczną pracę nawet na dużych wysokościach. System Zasilania Awaryjnego (UPS), dzięki któremu robot w przypadku braku zasilania utrzyma się na sprzątanej powierzchni.

 


DUŻA MOC SSĄCA

Wytworzone podciśnienie w RoboJet Wiso zasysa powietrze i utrzymuje urządzenie na szkle. Mechanizm ten zapewnia stabilne mocowanie robota na czyszczonej powierzchni i dokładniejsze mycie, dzięki zwiększonemu naciskowi ściereczki z mikrofibry. Dodatkowo eliminuje to ryzyko upadku. 

RUCHOMA GŁOWICA CZYSZCZĄCA

Innowacyjne rozwiązanie czyszczenia. Większość urządzeń dostępnych na rynku posiada nieruchome elementy czyszczące powodując, że usuwanie zabrudzeń nie jest aż tak skuteczne. Ruchoma głowica imituje ruch ręki jak podczas tradycyjnego czyszczenia szyby zwiększając przy tym skuteczność mycia uporczywych zabrudzeń. Powierzchnia jest dodatkowo wypolerowana pozostawiając lśniąco czyste okna.

 

RÓŻNE TRYBY CZYSZCZENIA

 

TRYB CZYSZCZENIA N
idealny do mycia wysokich okien

TRYB CZYSZCZENIA Z
najlepszy do mycia szerokich okien

TRYB CZYSZCZENIA UPORCZYWEGO BRUDU
przeznaczony do większych zabrudzeń

TRYB CZYSZCZENIA PRAWEJ CZĘŚCI OKNA 
czyszczenie prawostronne

TRYB AUTOMATYCZNY 
połączenie wszystkich wcześniej wymienionych czterech trybów mycia

TRYB MANUALNY
zdalne sterowanie za pomocą pilota dołączonego do zestawu


CZUJNIKI WYKRYWANIA KRAWĘDZI

Robot poradzi sobie z myciem powierzchni bez ram, dzięki czujnikom krawędzi. Czujniki skutecznie wykrywają krawędzie i zapobiegają przekroczeniu granicy czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to sprawdzi się przy myciu np. kabin prysznicowych, parawanów nawannowych oraz szklanych drzwi i balustrad.

MYCIE BEZ SMUG, ŚLADÓW I ZARYSOWAŃ

Robot posiada wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, dzięki którym czyszczona powierzchnia będzie pozbawiona smug i zarysowań, a przede wszystkim nieskazitelnie czysta. Ściereczki łatwo się zdejmuje i pierze w pralce i tym samym są wielokrotnego użytku.

 

MYCIE NA WYSOKOŚCI I W TRUDNODOSTĘPNYCH MIEJSCACH

RoboJet Wiso dzięki wykorzystanej technologii jest w stanie wyczyści szklane powierzchnie o najróżniejszych rozmiarach, kształtach i na każdej wysokości. Wbudowane algorytmy umożliwiają mu pracę w nieosiągalnych dla człowieka miejscach. Umyje powierzchnie pionowe, pochyłe i poziome, a tym samym robot ma nieograniczony zasięg pracy.

 

FUNKCJA UPS

Urządzenie zostało wyposażone dodatkowo w akumulator, który chroni je przed upadkiem gdy np. nastąpi awaria zasilania lub zostanie przypadkowo odłączone od prądu. W takiej sytuacji robot zatrzyma cykl pracy i będzie utrzymywał się na powierzchni jeszcze przez ok. 20 min. W tym czasie robot będzie emitował sygnał dźwiękowy.

PRZYSSAWKA Z LINĄ BEZPIECZEŃSTWA

W przypadku pracy na wysokościach robot został wyposażony w przyssawkę i linę asekuracyjną dodatkowo zabezpieczającą urządzenie. Długość kabla wynosi 5,3m, tym samym może wyczyścić powierzchnie na każdej wysokości.

 

DARMOWE AKCESORIA

Specyfikacja

Rodzaj
Automatyczna
Biało-czarny
Mop
Zbieranie płynów
4 komplety ściereczek z mikrofibry
Instrukcja obsługi
Pilot
Płyn do mycia szyb
Przedłużacz
Przyssawka zabezpieczająca z liną bezpieczeństwa
Zasilacz

Opinie (8)

(8)
4/5
(8)
63% osób poleca
ten produkt
5
63%
4
0%
3
25%
2
0%
1
13%
Najbardziej pomocna opinia
Szkoda, że tak późno kupiłam, a nie przed Wielkanocą. Plus to na pewno dokładność z jaką robot się porusza. Nie opuszcza praktycznie żadnego fragmentu okna. Zasadniczo mycie okien przestało być przykrym obowiązkiem na tyle, że dzieciaki się biją o to które je umyje. Najlepiej ustawić robota w dolnym lewym rogu okna i po prostu zspuscic mu tryb automatyczny. Na początku kombinowalismy z różnymi trybami pracy. Od lewa do prawa, od góry do dołu, ręczne sterowanie pilotem itd... To jednak nie ma sensu, bo robojet wiso na trybie auto wykonuje swoją robotę najlepiej. Po prostu play and go. Umycie standardowego okna w mieszkaniu to kilka minut. Po skończonym cyklu usłyszymy sygnał dźwiękowy i trzeba go tylko przełożyć na kolejne okno. Wisi co prawda na kablu jednak to nie przeszkadza. Kabel zwisa spokojnie do ziemi i ani razu się nie zaplątał podczas wygibasów na oknie. W komplecie jest również przedłużacz co z kablem od zasilacza daje ponad 5 metrów. To wystarcza na umycie nawet wysokich okien lub oddalonych od gniazdka. Na razie nie mam się do czego przyczepić. Nie mam porównania, bo to mój pierwszy taki robot jednak znakomicie wręcza w bieżącym utrzymaniu okien w czystości.
  • ZALETY:
  • + Dokładny, dobrze wykonany, bezobslugowy
  • WADY:
  • - Mógłby myć ramy
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (8)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Huawei AP08Q (24022222)