Wyprzedaż oświetlenia! Zyskaj dodatkowe 15% rabatu

Skorzystaj z promocji i zgarnij 15% dodatkowego rabatu na wybrane produkty z kategorii Oświetlenie.

Komentarze: 0
Data: 07.02.2019

Szlifierka mimośrodowa - jak wybrać? Jaka będzie najlepsza?

Szlifierki mimośrodowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do precyzyjnego oraz zgrubnego szlifowania powierzchni. Są uważane za szlifierki uniwersalne, ponieważ poradzą sobie zarówno na gładkich jak i zakrzywionych (wklęsłych czy wypukłych) powierzchniach oraz możemy użyć ich do zdzierania starych powłok malarskich. Możemy wykorzystać je do szlifowania drewna czy metalu. Dobrze sprawdzą się w pracy z meblami, drzwiami i nawet karoserią samochodową. W związku z tym, jak więc wybrać najlepszą szlifierkę mimośrodową?

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Szlifierka kątowa do 150 złotych - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierka kątowa to narzędzie, którego nie używamy na co dzień. Dlatego przy jej wyborze kierujemy się zwykle tym, jak często będzie trzeba po nią sięgać. Jeśli zawodowo, wówczas cena podana w tytule nie ma racji bytu.

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Szlifierka do drewna - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierki to bardzo różnorodne urządzenia i mimo że w ogólnym zarysie służą do wykonywania identycznych zadań, w praktyce poszczególne typy szlifierek mogą być w różnym stopniu użyteczne – wszystko zależy od tego, jaką operację trzeba wykonać i jaki ma być efekt. To jednak oznacza, że nie można zawsze używać takiej samej szlifierki, a skoro tak, to w jaki sposób wybrać tę najlepszą?

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Szlifierka kątowa do 100 złotych - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierka kątowa Bosch posiada zabezpieczenie przed ponownym włączeniem, a także zapobiega samoczynnemu rozruchowi urządzenia po przerwie w dostawie. Szczególnie zaprojektowane wloty powietrza zagwarantują najlepsze chłodzenie silnika, co wydłuża jego okres eksploatacji.

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Szlifierka oscylacyjna - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierka oscylacyjna jest stosunkowo prostym narzędziem, więc i kryteriów, które uwzględnia się przy wyborze sprzętu, nie jest przesadnie dużo. W zależności od modelu trzeba będzie zwrócić uwagę na możliwość rozbudowy oraz potencjalnie kłopotliwe koszty eksploatacyjne, jednak co do zasady jest to jedno z tych urządzeń, które jest łatwo wybrać.

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Szlifierka wielofunkcyjna - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierka wielofunkcyjna to dość nietypowe narzędzie. Jego specyfika polega na tym, że łączy w sobie możliwości kilku różnych typu sprzętu. Na najzwyklejszej, taniej multiszlifierce można szlifować, polerować czy ciąć. Producenci tworzą zwykle różne warianty multiszlifierek, które różnią się między sobą zastosowaniem, a to niechybnie musi prowadzić do kłopotów przy wyborze. Jak bowiem multiszlifierkę, skoro nie tylko każda jest wielofunkcyjna, ale jeszcze poszczególne modele mogą spełniać różne zadania?

Komentarze: 0
Data: 28.01.2019

Ranking szlifierek. Najlepsze szlifierki

Najpopularniejsze szlifierki w sklepie internetowym Budujesz zostały zamieszczone w poniższym rankingu.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Szlifierka kątowa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Szlifierki kątowe to uniwersalne narzędzia. Dzięki nim możemy między innymi ciąć, szlifować i polerować różne materiały. Jaką szlifierką kątową wybrać? Jaka okaże się najlepsza do domowego użytku, a jaka do zastosowań profesjonalnych?

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019

Wiertarko-wkrętarka od 300zł do 400zł - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Wiertarko-wkrętarki od 300zł do 400zł to wiele ciekawych propozycji od różnych, w tym znanych i cenionych producentów. Lepsze parametry baterii zasilających, szersze spektrum prac możliwych do wykonania, wyższa jakość podzespołów i zdecydowanie większa trwałość to poważne atuty i choć cenę tych urządzeń na pewno trzeba uznać za znaczną, dla wielu osób właśnie wiertarko-wkrętarki z tego przedziału są rozsądnym wyborem i reprezentują właściwy stosunek ceny do jakości i funkcjonalności. Oczywiście nie wszystkie propozycje są równie godne uwagi, natomiast wiedząc, na co zwrócić uwagę, można znaleźć znakomite narzędzia za rozsądne pieniądze.

Komentarze: 0
Data: 22.01.2019