Kup narzędzia GRAPHITE i zgarnij nagrodę

Kupuj narzędzia GRAPHITE ENERGY+ i zgarnij nagrodę - praktyczną torbę na elektronarzędzia. Większe zakupy to więcej nagród! Odbierz torbę i termos za dwa, a za trzy elektronarzędzia - torbę i smartwatch. Promocja trwa w terminie 1-31 października 2018 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na nagrody.

Komentarze: 0
Data: 31.10.2018

Ranking masek antysmogowych. Najlepsze maski przeciwsmogowe.

Sprawdź, który model wybrać, by cieszyć się odpowiednim stopniem ochrony.

Komentarze: 2
Data: 12.10.2018

Maska antysmogowa przeciwpyłowa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Okres jesienno-zimowy jest w wielu miastach polski kojarzony z nagłym i znaczącym wzrostem poziomu zanieczyszczeń. Można brać udział w bezsensownych przepychankach na temat rozwiązań legislacyjnych, albo można zacząć chronić się przed skutkiem smogu. W tym celu trzeba zainwestować w dobrej klasy maskę przeciwsmogową. Sprawa wcale nie jest szczególnie skomplikowana, jednak należy zdać sobie sprawę z kilku faktów.

Komentarze: 0
Data: 08.10.2018

Bateria do kuchni – jak wybrać? Jaka najlepsza?

Kuchnia może stać się funkcjonalną przestrzenią, tylko jeśli będzie odpowiednio wyposażona. Jednym z niezbędnych elementów, jaki musi się w niej znaleźć jest bateria umiejscowiona nad zlewozmywakiem. Szeroki wybór asortymentu tego typu sprawia, że jej wybór nie jest zadaniem łatwym. Jaki model będzie zatem odpowiedni?

Komentarze: 0
Data: 07.10.2018

Ranking kotłów na paliwo stałe. Wybierz najlepsze kotły na paliwa stałe.

Sprawdź, które kotły na paliwo stałe są najpopularniejsze na rynku.

Komentarze: 0
Data: 07.10.2018

Wanna akrylowa czy stalowa? Jaką kupić?

Akryl jako materiał do produkcji wanien ma wiele zalet. Nie oznacza to jednak, że jest idealny – są pewne argumenty przemawiające za tym, aby pozostać jednak przy wannie stalowej, tym bardziej że produkowane dziś, nowoczesne wanny stalowe, znacznie różnią się od tych z początku lat 90.

Komentarze: 0
Data: 07.10.2018

Ranking wiertarko-wkrętarek. Najlepsze wiertarko-wkrętarki

Sprawdź popularne i topowe wiertarko-wkrętarki

Komentarze: 1
Data: 04.10.2018

Farba do łazienki - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Łazienka jest pod wieloma względami pomieszczeniem specyficznym. Nawet przy dobrze funkcjonującej wentylacji wilgotność utrzymuje się na poziomie wyższym niż w innych pokojach, a dodatkowo pojawia się ryzyko zachlapania ścian. To sprawia, że tylko niektóre farby dobrze sprawdzają się do malowania ścian i sufitu w łazience. Jak wybrać te właściwe? Wbrew pozorom nie jest to trudne – wystarczy znajomość kilku zasad.

Komentarze: 0
Data: 03.10.2018

Na jakiej wysokości zamontować umywalkę?

Montaż umywalki nie sprawi nam żadnych trudności, pod warunkiem że wyznaczymy optymalną wysokość, na której będzie się ona znajdować. Nawet pozornie nieduża różnica może nie tylko w negatywny sposób przełożyć się na wygląd i ergonomię wnętrza, ale również pogorszyć komfort korzystania z umywalki. Na jakiej wysokości powinna być zamontowana umywalka, aby zapewniała wygodę użytkowania?

Komentarze: 0
Data: 03.10.2018

Wkrętarka akumulatorowa - jak wybrać? Która najlepsza?

W czasie domowych remontów bardzo przydatnym narzędziem jest wkrętarka akumulatorowa. To poręczne i funkcjonalne narzędzie sprawdzi się także u każdego majsterkowicza. Aby jednak wybrać narzędzie dopasowane do potrzeb, warto poznać jego podstawowe cechy i parametry. Tym bardziej, że na rynku znajduje się bardzo dużo modeli, które różnią się jakością, ceną oraz przeznaczeniem. Niektóre z nich łączą funkcje kilku urządzeń. Pozostaje więc pytanie: jaką wkrętarkę akumulatorową kupić?

Komentarze: 1
Data: 03.10.2018