Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo

Pomagamy w #ZostańWDomu

03.04.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Metalowe plakaty - co to takiego? Jakie wybrać?

Metalowe plakaty cieszą się niesłabnącą popularnością. Przywodzą na myśl estetykę retro i stare, metalowe szyldy. Dziś coraz więcej osób sięga po ten rodzaj dekoracji ściennych, wybierając zarówno świetne repliki starych szyldów sklepowych, jak również typowe plakaty na blaszce. Czy warto po nie sięgnąć? Do jakiego wystroju pasują i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

26.02.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Neo Tools - w tym roku traf z prezentem!

Szukasz idealnego prezentu na święta? Wybór idealnego upominku nie należy do najłatwiejszych.

27.11.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

NajleTRZY wybór

3 lata gwarancji GRAPHITE bez wyjątków

05.08.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Opryskiwacz ciśnieniowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Opryskiwacze ciśnieniowe są zdecydowanie wygodniejszymi, większymi wersjami opryskiwaczy pulsacyjnych. Czynnikiem wytwarzającym ciśnienie jest w nich wyłącznie powietrze, dlatego są bezpieczne i bardzo uniwersalne. Ze względu na różnorodność typów i pojemności, dość łatwo jest znaleźć opryskiwacz spełniający wymagania szczególnego użytkownika, jednak warto poznać lepiej zasady doboru opryskiwaczy, żeby nie kupić takiego, który tylko z zewnątrz wygląda dobrze.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Walec do trawy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

W procesie pielęgnacji oraz dostosowania naszego trawnika, nieocenionym wręcz narzędziem okaże się dobrej jakości walec do trawy, który zdecydowanie przyspieszy wszelkie tego typu prace. Podczas jego zakupu należy jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

27.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Gwoździe - jak wybrać? Jakie najlepsze?

Wybieramy dobre gwoździe budowlane, tapicerskie, do betonu oraz do drewna.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Rynna plastikowa czy metalowa - jaką wybrać? Jaka najlepsza?

Dobór odpowiedniego systemu orynnowania ochroni nasz dom i jego elewacje przed zalaniem, a także skutecznie odprowadzi wodę z dachu. Poza tym odpowiednio dobrane rynny będą posiadały walory wizualne, które odpowiednio wpłyną na wygląd całego budnku. W artykule podpowiemy jakie rynny wybrać- plastikowe, czy metalowe.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak usunąć pleśń ze ścian i sufitów? Skuteczne sposoby na walkę z pleśnią.

Powracająca pleśń na ścianach i suficie to problem wielu domostw. Jest wywołana zbyt dużą wilgotnością w pomieszczeniach połączoną z brakiem odpowiedniej wentylacji- często winne są nieprawidłowe konstrukcje budowlane domu, takie jak nieszczelne okna czy przeciekający dach. Walka z pleśnią nie należy do łatwych zadań, a zabierając się do niej, musimy zebrać garść informacji o zagadnieniu. Poniżej znajduje się kilka rad przydatnych w usuwaniu pleśni.

27.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Trawa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Ponieważ odróżnianie gatunków traw jest zadaniem trudnym nawet dla botaników, może się wydawać, że wybór odpowiedniej mieszanki nasion do ogrodu, na boisko czy na okazały trawnik będzie niełatwym zadaniem. W praktyce jednak zasad, z którymi trzeba się zapoznać, jest tylko kilka i wybór właściwej mieszanki jest banalnie prosty.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Zawór kulowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Zawory kulowe służą do szczelnego odcinania dopływu wody i są powszechnie stosowane. W praktyce można je czasem zastąpić klasycznymi kurkami, ale jest to rozwiązanie bardziej zawodne i dlatego niepolecane tam, gdzie podstawą oceny przydatności zaworu jest jego trwałość i niezawodność. Jeśli chodzi o kryteria wyboru zaworu kulowego, to nie są one szczególnie skomplikowane, ale standardowa „procedura przedzakupowa” sprowadzająca się tylko do sprawdzenia cen, jest fatalnym pomysłem.

27.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Palnik dekarski - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Podczas układaniu papy termozgrzewalnej na dachu, konieczne jest wykorzystanie palnika dekarskiego, który jest zróżnicowany pod względem mocy, wielkości butli i sposobu działania. W jaki więc sposób kupić sprzęt, który spełni nasze oczekiwania?

27.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Szpadel do ogrodu - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Szpadel jest jednym z najbardziej wszechstronnych narzędzi ogrodniczych. Chciałoby się napisać, że jest najczęściej używany, ale to już zależy od prawidłowego wyboru tego narzędzia. Nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka – wszystkie szpadle są prawie takie same, ale właśnie to „prawie” jest tu języczkiem u wagi.

26.05.2019
Komentarze: 1
CZYTAJ DALEJ

Pigment do farb - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Pigmenty do farb to sposób na uzyskanie idealnego koloru – takiego, jakiego żaden producent w swojej ofercie nie przewidział. Jednak sztuka mieszania bazy z barwnymi dodatkami jest dość trudna i wymaga dobrej znajomości charakterystyki różnych barwników.

26.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Wyłącznik nadprądowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Wyłączniki nadprądowe to podstawowy element systemu chroniącego instalację elektryczną oraz podłączone do niej odbiorniki. Sam wybór wyłącznika ma znaczenie kluczowe, ponieważ od niego zależy, czy instalacja faktycznie nie zostanie uszkodzona.

26.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Wyłącznik różnicowo-prądowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Wyłącznik różnicowoprądowy, potocznie zwany różnicówką, to urządzenie dość skomplikowane, ale w istocie wykonujące bardzo proste zadanie. Celem stosowanie wyłączników różnicowoprądowych jest ochrona przed porażeniem.

26.05.2019
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ