Handstick czy robot? Poznaj nowy wymiar sprzątania

Tradycyjne odkurzacze powoli tracą na znaczeniu. Coraz częściej wymieniamy te ciężkie i niewygodne urządzenia na rzecz lekkich i komfortowych handsticków lub robotów. Czym się one od siebie różnią i który wybrać? A może warto skusić się na oba? Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, cenisz sobie komfort i wygodę użytkowania z pewnością zainteresujesz się tym artykułem.

21.10.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Skrzynie ogrodowe taniej o 36%

Skorzystaj z promocji posezonowej i kup skrzynię ogrodową marki Keter w promocyjnej cenie 129 zl. Promocja ważna tylko do 31.10.20 lub do wyczerpania zapasów.

13.10.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Pożegnaj lato w wielkim stylu!

Co prawda sezon już się kończy, ale to idealna pora, aby skorzystać z posezonowych promocji! Tylko teraz grille ogrodowe KÖLER taniej do 30%

24.09.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

GRAPHITE - moc w Twoich rękach

10 lat dostępności części zamiennych? Tak, to możliwe! Graphite to marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Aby zapobiec zbędnemu konsumpcjonizmowi oraz zminimalizować produkcję elektrośmieci marka udostępnia bogate zaplecze serwisowe, gdzie Klient może dokonać naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Szczególną uwagę warto zwrócić na elektronarzędzia marki GRAPHITE – są w taki sposób produkowane, aby w razie awarii można było łatwo dokupić i wymienić części zamienne, które są dostępne nawet 10 lat po zakupie narzędzia.

22.09.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

10% dodatkowego rabatu na wybrane krzesła i hokery

Promocja dotyczy wybranych produktów i działa tylko do wyczerpania zapasów.

11.09.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Niezawodne kosiarki Verto

Zadbany ogród i piękny trawnik to wizytówka każdego domu. Na ich wyglad wpływa wiele czynników, takich jak odpowiednie nawożenie czy też nawodnienie. Istotną kwestią jest również odpowiednie przycinanie trawy, do czego przydatna jest kosiarka. Nie każde koszenie trawy musi byc udręką - odpowiednio dobrany sprzęt ułatwi to zadanie i sprawi, że koszenie trawy będzie czystą przyjemnością.

29.07.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Co to jest perlator? Jak wybrać? Jaki najlepszy?

Dzięki perlatorowi do kranów i prysznica oszczędzasz zużycie wody. Czy warto go zainstalować?

13.07.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki ochronne bawełniane - co warto wiedzieć?

Maski ochronne wykonane z bawełny stały się ostatnio bardzo popularne. Są stosunkowo tanie, miłe w dotyku, a do tego dobrze chronią przed wirusami.

22.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki ochronne z filtrem - jaki filtr wybrać?

Zasłaniając usta i nos, chronimy nie tylko siebie, ale głównie innych, których moglibyśmy zarazić wirusem. Ochronę osobistą zwiększają specjalne filtry.

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki czy przyłbice? Co lepsze?

Zabezpieczenie przeciwwirusowe zwykle przyjmują postać maseczek ochronnych oraz przyłbic. Ich budowa jest zupełnie inna – co więc warto wybrać?

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Jak należy dbać o maseczkę wielokrotnego użytku?

Skuteczną ochronę przed wirusami w każdym momencie zapewnią nam maski ochronne wielokrotnego użytku. Należy jednak o nie odpowiednio dbać.

21.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Trampoliny Exit - dobra zabawa przez długi czas

Trampoliny ogrodowe to świetna rozrywka dla całej rodziny - zarówno dla najmłodszych, jak i również dorosłych. To wspaniała okazja, by spełnić dziecięce marzenia o lataniu, a przy okazji spalić parę zbędnych kilogramów. Skakania na trampolinie rozwija zmysł równowagi, polepsza koordynację całego ciała oraz wzmacnia mięśnie.

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki ochronne - wszystko co musisz wiedzieć na ich temat

Odpowiednio dobrane maseczki gwarantują skuteczną ochronę przed wirusami. Co warto o nich wiedzieć?

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ

Maseczki jednokrotnego czy wielokrotnego użytku? Jaką maseczkę ochronną wybrać?

Chcąc zabezpieczyć się przed wirusami, warto postawić na dobrej jakości maseczki.

20.05.2020
Komentarze: 0
CZYTAJ DALEJ