Neo Tools - w tym roku traf z prezentem!

Szukasz idealnego prezentu na święta? Wybór idealnego upominku nie należy do najłatwiejszych.

Komentarze: 0
Data: 27.11.2019

NajleTRZY wybór

3 lata gwarancji GRAPHITE bez wyjątków

Komentarze: 0
Data: 05.08.2019

Opryskiwacz ciśnieniowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Opryskiwacze ciśnieniowe są zdecydowanie wygodniejszymi, większymi wersjami opryskiwaczy pulsacyjnych. Czynnikiem wytwarzającym ciśnienie jest w nich wyłącznie powietrze, dlatego są bezpieczne i bardzo uniwersalne. Ze względu na różnorodność typów i pojemności, dość łatwo jest znaleźć opryskiwacz spełniający wymagania szczególnego użytkownika, jednak warto poznać lepiej zasady doboru opryskiwaczy, żeby nie kupić takiego, który tylko z zewnątrz wygląda dobrze.

Komentarze: 0
Data: 27.05.2019

Walec do trawy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

W procesie pielęgnacji oraz dostosowania naszego trawnika, nieocenionym wręcz narzędziem okaże się dobrej jakości walec do trawy, który zdecydowanie przyspieszy wszelkie tego typu prace. Podczas jego zakupu należy jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.

Komentarze: 2
Data: 27.05.2019

Gwoździe - jak wybrać? Jakie najlepsze?

Wybieramy dobre gwoździe budowlane, tapicerskie, do betonu oraz do drewna.

Komentarze: 0
Data: 27.05.2019

Rynna plastikowa czy metalowa - jaką wybrać? Jaka najlepsza?

Dobór odpowiedniego systemu orynnowania ochroni nasz dom i jego elewacje przed zalaniem, a także skutecznie odprowadzi wodę z dachu. Poza tym odpowiednio dobrane rynny będą posiadały walory wizualne, które odpowiednio wpłyną na wygląd całego budnku. W artykule podpowiemy jakie rynny wybrać- plastikowe, czy metalowe.

Komentarze: 0
Data: 27.05.2019

Jak usunąć pleśń ze ścian i sufitów? Skuteczne sposoby na walkę z pleśnią.

Powracająca pleśń na ścianach i suficie to problem wielu domostw. Jest wywołana zbyt dużą wilgotnością w pomieszczeniach połączoną z brakiem odpowiedniej wentylacji- często winne są nieprawidłowe konstrukcje budowlane domu, takie jak nieszczelne okna czy przeciekający dach. Walka z pleśnią nie należy do łatwych zadań, a zabierając się do niej, musimy zebrać garść informacji o zagadnieniu. Poniżej znajduje się kilka rad przydatnych w usuwaniu pleśni.

Komentarze: 1
Data: 27.05.2019

Trawa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Ponieważ odróżnianie gatunków traw jest zadaniem trudnym nawet dla botaników, może się wydawać, że wybór odpowiedniej mieszanki nasion do ogrodu, na boisko czy na okazały trawnik będzie niełatwym zadaniem. W praktyce jednak zasad, z którymi trzeba się zapoznać, jest tylko kilka i wybór właściwej mieszanki jest banalnie prosty.

Komentarze: 0
Data: 27.05.2019

Zawór kulowy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Zawory kulowe służą do szczelnego odcinania dopływu wody i są powszechnie stosowane. W praktyce można je czasem zastąpić klasycznymi kurkami, ale jest to rozwiązanie bardziej zawodne i dlatego niepolecane tam, gdzie podstawą oceny przydatności zaworu jest jego trwałość i niezawodność. Jeśli chodzi o kryteria wyboru zaworu kulowego, to nie są one szczególnie skomplikowane, ale standardowa „procedura przedzakupowa” sprowadzająca się tylko do sprawdzenia cen, jest fatalnym pomysłem.

Komentarze: 0
Data: 27.05.2019

Palnik dekarski - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Podczas układaniu papy termozgrzewalnej na dachu, konieczne jest wykorzystanie palnika dekarskiego, który jest zróżnicowany pod względem mocy, wielkości butli i sposobu działania. W jaki więc sposób kupić sprzęt, który spełni nasze oczekiwania?

Komentarze: 1
Data: 27.05.2019