Marketplace Grupy Morele

Marketplace Grupy Morele - sprzedawaj więcej bez prowizji. Prowadzisz swój sklep internetowy lub hurtownię, a może jesteś producentem? Chcesz, aby Twoje produkty zostały dołączone do Marketplace Grupy Morele?

Komentarze: 0
Data: 10.09.2018

Impregnat do płytek i fug - co wybrać? Jak go stosować?

Renowatory do fug i płytek są sposobem na zabezpieczenie ich przed erozją wodną i przenikaniem wody przez spoiny. Jest to istotne szczególnie na zewnątrz, a więc na balkonach i tarasach, gdzie woda może spowodować największe szkody, ale podobne preparaty stosuje się czasem w kuchniach i łazienkach, tym bardziej że wiele impregnatów dodatkowo chroni przed wykwitami pleśni.

Komentarze: 1
Data: 10.08.2018

Spawarka - jak wybrać? Które elektronarzędzie spawalnicze jest dobre?

Spawarka to nie tylko narzędzie znajdujące się w ekwipunku profesjonalistów. Bardzo często znajduje się w wyposażeniu majsterkowiczów oraz osób, które samodzielnie wykonują wszelkie prace wokół domu jak choćby przyspawanie zawiasów w furtce czy tłumika samochodu. Zamiast więc udawać się do warsztatu lub wzywać fachowca, można spróbować swoich sił w spawaniu.

Komentarze: 0
Data: 09.08.2018

Myjka ciśnieniowa - jak wybrać? Jaka najlepsza?

Myjka ciśnieniowa jest narzędziem bardzo przydatnym. Zwykle kojarzy się ją jedynie z myciem samochodów, ale to tylko jedno z jej możliwych zastosowań. Warto jednak pamiętać, że nie każda myjka sprawdzi się równie dobrze w poszczególnych zastosowaniach, więc także przy wyborze trzeba się skupić na kilku cechach urządzenia. Choć na pozór nie wydaje się to szczególnie skomplikowane, to jednak w praktyce trzeba poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z najważniejszymi kryteriami oceny poszczególnych myjek ciśnieniowych.

Komentarze: 0
Data: 09.08.2018

Farba do kuchni - jak wybrać? Która farba najlepsza?

Malowanie ścian w kuchni jest jednym z najpopularniejszych sposobów wykończenia przynajmniej części powierzchni. Mimo że wygodą eksploatacji farba nie dorównuje płytkom ceramicznym, ma nad nimi inną przewagę. Jednak aby cieszyć się funkcjonalną i estetyczną kuchnią, należy wybrać najlepsze dostępne materiały.

Komentarze: 1
Data: 08.08.2018

Nożyce do żywopłotu - jak wybrać? Jakie najlepsze?

Ogród jest wizytówką domu. Zadbany przyciąga wzrok i dobrze świadczy o jego właścicielach. Oprócz trawników, kwiatów i innych roślin znajdujących się na posesji, wiele osób decyduje się także na żywopłot, który ma nie tylko ładnie się prezentować, ale i odgradzać od niepożądanych spojrzeń przechodniów i sąsiadów. Jednak jak zadbać o żywopłot? Jakie narzędzia okażą się najskuteczniejsze: nożyce czy może sekator?

Komentarze: 0
Data: 07.08.2018

Farba do metalu - jak wybrać? Jaka będzie najlepsza?

Przedmioty metalowe są dość trudne do pomalowania. Ze względu na właściwości fizykochemiczne tych materiałów, a także wrażliwość ich na czynniki korodujące, co dotyczy szczególnie, choć nie tylko, stali, żeliwa itp., trzeba zadbać o dobry dobór farby, która zapewni estetyczny wygląd i oczekiwany poziom ochrony.

Komentarze: 0
Data: 07.08.2018

Tarcza tnąca do cięcia drewna – jak wybrać? Jaka najlepsza?

Podczas obrabiania oraz przycinania materiałów drewnianych potrzebujemy przede wszystkim odpowiednich urządzeń, które w sposób automatyczny wykonają całą pracę za nas. Wszelkie metody ręczne odchodzą do lamusa, nie gwarantują nam bowiem szybkiej i sprawnej pracy. Żeby jednak praca z użyciem pilarki bądź szlifierki miała sens, musimy dobrać odpowiednie tarcze.

Komentarze: 0
Data: 06.08.2018

Grzejnik do mieszkania - jak wybrać? Które grzejniki są najlepsze?

Minęły już czasy, kiedy zawieszone w domu grzejniki odstraszały swoim niezbyt oryginalnym i wyszukanym wyglądem, który nie wpasowywał się do nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Obecnie oferta producentów jest na tyle szeroka i atrakcyjna, że grzejniki mogą pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale i stać się ozdobą mieszkania. Pomimo to warto wiedzieć jakimi kryteriami kierować się przy ich wyborze, jakie są ich rodzaje, a także jaką mocą powinny dysponować.

Komentarze: 0
Data: 05.08.2018

Skompletuj własny zestaw bateria + zlewozmywak Teka i zaoszczędź 10%

Stwórz własny zestaw kuchenny bateria + zlewozmywak Teka i zaoszczędź 10%! Wybierz spośród ponad 100 dostępnych w promocji produktów. Zniżka trwa do 03.09.2018 r. lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych. Promocja wspólna dla stron budujesz.pl i morele.net

Komentarze: 0
Data: 04.08.2018