Udostępnij
Skomentuj

Aktualności na blogu Scroll z ostatniego tygodnia. Prasówka #1

Co nowego na scroll.morele.net? Co warto poczytać? Zajrzyjcie do naszej krótkiej prasówki - przedstawiamy tu najważniejsze artykuły, które z pewnością umilą Wam czas.

Na blogu scroll.morele.net zaczynamy od Rozrywki i polecamy szczególnie tekst “Tidal vs Spotify — która platforma streamingowa jest lepsza? Zobacz porównanie 2021!” - artykuł pomoże Wam podjąć decyzję, którą platformę do słuchania muzyki wybrać w 2021 roku.

Recenzje serwują nam odpowiedź na frapujące wielu graczy pytanie - “Lenovo IdeaPad Gaming 3 – najtańszy laptop, na którym zagrasz w Cyberpunk 2077?” - z tekstu dowiecie się, że niecałe 3 tysiące złotych wystarczą, by grać w najnowszą grę CDPR.

Technologia? “Internet of Things, czyli Internet rzeczy – co to jest? Wszystko, co musisz wiedzieć o IoT” - tekst o zagadnieniu, które z każdym dniem ma coraz większy wpływ na nasze życie.

A w poradnikach przede wszystkim informacje o Discordzie w artykule pt. “Aplikacja Discord – co to jest i jak działa, czy jest bezpieczna? Serwery Discord i wszystko, co musisz wiedzieć”.

Pełne zestawienie opublikowanych tekstów znajdziesz poniżej:

Rozrywka:

Recenzje:

Technologia:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)