Udostępnij
Skomentuj

Duravit B.2 – przegląd serii

Nie od dzisiaj wiadomo, że o efekcie końcowym aranżacji świadczą detale. Tak jest także w przypadku łazienki, w której istotną rolę dekoracyjną i praktyczną pełni armatura. Ta z serii Duravit B.2 może się pochwalić nowoczesnym designem, który sprawdzi się w wielu obszarach zastosowania.

Harmonijne dopasowanie

Jeszcze do niedawna aranżacji łazienki nie poświęcano wiele czasu, błędnie zakładając, iż nie przebywamy w niej aż tak często, dlatego nie warto na niej zanadto się skupiać. Tymczasem okazało się, że coraz więcej uwagi poświęcamy zabiegom pielęgnacyjnym, traktując to pomieszczenie jako optymalne miejsce do relaksu. Nic bowiem nie rozluźnia tak jak kąpiel.

Z powyższych względów wnętrze to powinno spełniać wymagania dotyczące nie tylko estetycznego wyglądu, ale również funkcjonalności i komfortu użytkowania. Dlatego tak ważne jest to, aby poszczególne elementy wyposażenia komponowały się ze sobą. W ten sposób uzyskamy harmonijną aranżację. Potrzeba do tego jednak nie tylko odpowiedniej ceramiki, ale również armatury. Z pomocą w tej kwestii przychodzi seria Duravit B.2.

Produkty z tej serii wyróżniają się:

  • prostą, geometryczną formą,
  • minimalistycznym designem,
  • ponadczasowym charakterem,
  • dopasowaniem do różnych obszarów zastosowania – umywalki, wanny, prysznica czy też bidetu – zarówno w sektorze publicznym, jak i w prywatnych łazienkach.

Jaka armatura wchodzi w skład serii Duravit B.2?

Kolekcja Duravit B.2 oferuje szereg designerskich rozwiązań, w tym:

  • baterie umywalkowe – są one dostępne w dwóch rozmiarach wlewki, dzięki czemu można je zastosować do umywalek o różnej wielkości. Ma prostą, elegancką formę o geometrycznym kształcie, przez co prezentuje się niezwykle elegancko,
  • baterie prysznicowe – dostosowane są do różnorodnych natrysków. Dzięki dwóm wariantom stylistycznym (okrągłemu i prostokątnemu) jesteśmy w stanie dobrać słuchawkę prysznicową do naszych upodobań. Co więcej, wszystkie baterie termostatyczne z serii Duravit B.2 wyposażone są w zabezpieczenie, która uniemożliwia osiągnięcie zbyt wysokiej temperatury wody, co chroni przed przypadkowym oparzeniem,
  • baterie wannowe – można je montować zarówno natynkowo, jak i podtynkowo. Sprawdzają się także we wnętrzach o ograniczonej przestrzeni. Tym, co je wyróżnia, jest intuicyjna obsługa. Na uwagę zasługuje również ponadczasowy wygląd,
  • baterie bidetowe – mają prostą formę i występują w niewielkich rozmiarach.

Nowoczesny, geometryczny kształt tych baterii sprawia, że mają one uniwersalny charakter. Dzięki nim łazienka będzie się prezentować stylowo. Liczy się jednak nie tylko ich estetyczny wygląd, ale również dbałość o komfort użytkownika. Ponadczasowy design i intuicyjna obsługa to kolejne cechy charakterystyczne tej serii.

Podsumowując, seria Duravit B.2 to rozwiązania, które sprawdzą się szczególnie dobrze w nowoczesnych łazienkach. Wszystko za sprawą minimalistycznego designu i prostej, geometrycznej formie baterii. Dzięki takiej konstrukcji są to ponadczasowe detale, które stanowić będą niepowtarzalną ozdobę wnętrza.

Podobne artykuły
 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)