Udostępnij
Skomentuj

Grzejniki i termowentylatory w super niskich cenach!

Jesienią dni robią się krótsze, a noce dłuższe. Temperatura spada i powoli robi się coraz chłodniej. Warto już wcześniej o tym pomyśleć i przygotować się na zimę. Grzejniki i termowentylatory ogrzeją Cię nawet w najchłodniejszą zimową noc! Zobacz najnowsze promocje:

1. Termowentylatory - to niewielkie urządzenia, zasilane energią elektryczną. Zajmują niewiele miejsca, a potrafią ogrzać nawet w najchłodniejsze dni.

2. Termowentylatory ceramiczne - korzystają z ceramicznych grzałek zamiast tradycyjnej spirali grzewczej. Rozgrzewają się one szybciej i oddają ciepło powoli, ale pobierają znacznie więcej mocy. 

3. Grzejniki olejowe - to urządzenie grzewcze, które z łatwością przeniesiemy z miejsca na miejsce. Pozwala to w zależności od potrzeb dogrzewać wybrane pomieszczenie. Grzejniki olejowe zasilane są olejem mineralnym, podgrzewanym przez grzałkę znajdującą się wewnątrz urządzenia.

4. Grzejniki konwektorowe - to najczęściej przenośne grzejniki elektryczne. Możliwość łatwego i szybkiego przestawienia w inne miejsce to ich największy atut. Grzejniki konwektorowe zasysają powietrze od spodu, następnie ogrzewają je i wypuszczają na zewnątrz.

5. Promienniki - to urządzenie przetwarzające energię elektryczną w ciepło pod postacią promieniowania podczerwonego, sprawiają wrażenie jakby grzało nas prawdziwe słońce.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)