Udostępnij
Skomentuj

Norton Clipper – precyzyjne narzędzia i maszyny

Marka Norton Clipper od ponad 80 lat pomaga profesjonalistom na całym świecie osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty w pracy, niezależnie, czy układają glazurę, kostkę brukową, stawiają ściany budynków, czy prowadzą szeroko pojęte prace instalacyjno-wykończeniowe.

Norton Clipper rozumie, że sprawna realizacja zlecenia oraz ograniczenie kosztów przy rosnących wymaganiach inwestorów, to cele biznesowe każdego wykonawcy.

Wieloletnie doświadczenie marki Norton Clipper pozwoliło poznać codzienne zmagania wszystkich profesjonalistów branży budowlano-wykończeniowej. Możesz zapomnieć o pękających płytkach lub złej jakości wykończenia krawędzi, o częstych wymianach narzędzi, o nadmiernym pyle i hałasie, czy narażaniu Twojego zdrowia na zespół wibracyjny.

Narzędzia i maszyny Norton Clipper wykorzystują szereg innowacyjnych technologii, które sprawiają, że praca staje się lżejsza, bezpieczniejsza i efektywniejsza, a Ty oszczędzasz czas i pieniądze. Można śmiało stwierdzić, że Norton Clipper zrewolucjonizował branżę budowlaną i konstrukcyjną.

Zdobywca 10 nagród za innowacyjność

Linia cichych tarcz Silencio, które generują 30-krotnie mniej hałasu niż tarcze konwencjonalne, pozwala na prowadzenie prac budowalnych w każdym miejscu i o każdej porze.

Opracowana technologia infiltracji wysokiej gęstości i-HDTM

Technologia infiltracji wysokiej gęstości i-HDTM umożliwiła zaprojektowanie bardzo wytrzymałych segmentów, które charakteryzują się równomiernym zużyciem i pozostają nienaruszone podczas intensywnej i szybkiej pracy tarczy diamantowej.

Bezpieczeństwo

Narzędzia oferowane przez Norton Clipper są przede wszystkim bezpieczne. Znak oSa (Organization for the Safety of Abrasives) umieszczony na produktach gwarantuje, że spełnione są wszystkie europejskie wymogi co do standardów zdrowia i bezpieczeństwa. Stosowane w maszynach rozwiązania antywibracyjne zmniejszają drgania ramion i dłoni, zwiększając komfort operatora i zmniejszając ryzyko narażenia na choroby zawodowe.

Zobacz najpopularniejsze produkty:

Norton Clipper zyskuje coraz więcej zwolenników, a oferowane rozwiązania uznanie użytkowników. Marka została uhonorowana złotym godłem i tytułem Laur Klienta 2020. Model tarczy PRO UNIVERSAL SILENCIO zyskał tytuł TopBuilder 2020 w kategorii nowość i innowacja roku.


Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)