Udostępnij
Skomentuj

Ranking słupków łazienkowych. TOP 10 najlepszych.

Słupki do łazienki to jedne z najpopularniejszych szafek łazienkowych. Które z nich są najczęściej kupowane?

Słupki łazienkowe

Słupek łazienkowy to nic innego, jak wysoka i raczej dość wąska szafka do łazienki. To jeden z najpopularniejszych wariantów mebli łazienkowych. Popularność tego typu szafek wynika z ich praktyczności i funkcjonalności – we wnętrzu słupka łazienkowego mogą znajdować się półki i szuflady, jak również kosz na bieliznę.

Ranking słupków łazienkowych

Przed zakupem słupka łazienkowego warto sprawdzić, które meble łazienkowe słupek cieszą się największą popularnością. Najczęściej wybierane meble tego typu zostały zaprezentowane w naszym rankingu.

Ranking słupków łazienkowych to zestawienie, które prezentuje najchętniej wybierane szafki tego typu. To lista topowych produktów w tej kategorii, która powstaje na bazie statystyk sprzedażowych sklepu meblujesz.pl.

Jak wybrać słupek do łazienki?

Asortyment słupków do łazienki jest bardzo szeroki i zróżnicowany zarówno pod względem gabarytów i konstrukcji, jak również pod względem designu. By wybrać optymalne rozwiązanie do konkretnej łazienki, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kryteriów:

  • Wymiary szafki – to najbardziej podstawowy z parametrów, na które należy zwrócić uwagę. Szafki w formie słupków miewają zróżnicowaną wysokość, szerokość i głębokość, dzięki czemu można dobrać odpowiedni wariant niemal do każdej łazienki.
  • Sposób montażu – słupki łazienkowe są dostępne w różnych wariantach. Jednym z popularniejszych jest słupek łazienkowy wiszący, który mocuje się do ściany. Inną opcją jest słupek łazienkowy na nóżkach, który jednak także należy przykręcić do ściany.
  • Funkcjonalność – podstawowy słupek łazienkowy to szafka wyposażona w drzwiczki, za którymi kryją się półki. Słupki mogą być również wyposażone w szuflady, a dość ciekawym rozwiązaniem jest także słupek łazienkowy z koszem na pranie, który jest ukryty w dolnej części szafki.
  • Materiał wykonania – meble łazienkowe bywają wykonywane z różnorodnych materiałów. Słupki łazienkowe często są produkowane z płyt MDF, które są odpowiednio impregnowane, a często także lakierowane. Alternatywą jest słupek łazienkowy drewniany, który także świetnie sprawdzi się w łazience

To kilka z wielu kwestii, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie słupka do łazienki. By wybrać najlepsze rozwiązanie, warto zajrzeć również do naszych poradników zakupowych oraz przejrzeć ranking topowych produktów z tej kategorii.

Popularni producenci słupków łazienkowych

Szafka łazienkowa słupek to dość powszechny wariant mebli łazienkowych, dlatego można ją znaleźć w asortymencie niemal wszystkich marek, które oferują meble do łazienki. To sprawia, że można znaleźć słupki łazienkowe w wielu różnych wariantach – zarówno białe, czarne lub czerwone słupki, jak również drewniane i imitujące drewno (na przykład słupek łazienkowy dąb sonoma). Tak szeroki wybór powoduje też, że warto zwrócić uwagę nie tylko na same parametry szafki, ale również na renomę producenta. Do najpopularniejszych marek, które oferują słupki łazienkowe, należą:

  • Duravit – jedna z wielu marek, które oferują słupki łazienkowe oraz inne meble do łazienki. Produkty te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kupujących. Słupek łazienkowy Duravit jest chętnie wybieraną opcją, dlatego meble te często goszczą na liście bestsellerów.
  • Koło – kolejna marka oferująca meble łazienkowe. Słupek łazienkowy Koło (nazwa producenta jest bardzo znana i kojarzona niemal przez wszystkich kupujących) będzie dobrym wyborem, gdy chcemy postawić na jakość i ponadczasowy styl.
  • Elita – a konkretniej słupek łazienkowy Elita w wielu różnych wariantach to wybór, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nabywców. Marka cieszy się dobrą renomą, a to znak, ż ewarto zainteresować się jej asortymentem.
  • Cersanit – kolejna marka, która należy do doskonale rozpoznawalnych i cenionych firm, które oferują meble łazienkowe. Słupek łazienkowy Cersanit to inwestycja w solidnie wykonane meble.

To kilka z wielu marek, które oferują meble łazienkowe, a w szczególności słupki do łazienki. Przy zakupie warto kierować się renomą producenta, parametrami technicznymi, a także szukać inspiracji wśród mebli, które kupują inni, a które przez to trafiają do naszego rankingu.

Udostępnij
4,8
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)